Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Akcesoria

Akcesoria nurkowy

Znajdź szeroką gamę produktów Akcesoria dla nurkowy. Odkryj najlepsze oferty w diveinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Akcesoria

Marki Akcesoria

Jak wybrać najlepsze akcesoria do nurkowania?

Boje

Boje to dryfujące obiekty zadokowane w określonym miejscu w celu kierowania lub ostrzegania nurków, określania miejsc, pomagają nurkowi podążać we właściwym miejscu. Można go zadokować i pozostać na miejscu lub pozwolić unosić się falom wody.

Noże

Noże do nurkowania są wykonane ze stali nierdzewnej, zwykle z intensywnym ostrzem i ząbkowaną krawędzią. Różnią się wielkością od bardzo małych do dużych. Noże do nurkowania to narzędzia do nurkowania ze spiczastym ostrzem zastąpionym narzędziem do wścibstwa do cięcia lub uderzania rzeczy.

Znaczniki linii

Znaczniki linii są wykorzystywane do wyznaczania kierunku jako widoczne i wyczuwalne połączenie podczas trwałego podejścia. Znaczniki linii mogą określać miejsce miejsca, gdy dwa są ustawione blisko siebie. Znaczniki linii można określić, wyczuwając mniejszą widoczność.

Kołowrotki i szpule

Kołowrotki nurkowe to kołowrotki używane podczas nurkowania. Szpule bardzo łatwo rozkładają odwróconą boję do znakowania powierzchni, ponieważ nie ma trybu, w którym linka mogłaby zostać złapana w jakikolwiek sposób. Kołowrotki są również pomocne przy wykonywaniu skoków do nurkowania.

Łupki i mokre nuty

Łupek nurkowy i mokre nuty są bardzo ważne w nurkowaniu. Tablica to wymazywalny papier lub tektura, podczas gdy mokre notatki to kopie wodoodpornego papieru. Każdą można napisać zwykłym ołówkiem do pisania, a cokolwiek zanotujesz, pozostanie tam, dopóki celowo tego nie wymażesz. Posiadanie tabliczki nurkowej lub mokrych notatek to łatwy sposób na zarejestrowanie szczegółów pod wodą do późniejszego przeglądu.

Higieny osobistej

Higiena osobista służy do dbania o sprawność ciała oraz leczenia i zapobiegania urazom związanym ze sportami takimi jak nurkowanie. Higiena osobista obejmuje różnego rodzaju lekarstwa i akcesoria do leczenia wszelkich urazów związanych ze sportem.

Kamizelki

Kamizelka nurkowa jest ważnym elementem wyposażenia nurka. Ta kamizelka jest używana przez nurka podczas przygód nurkowych. Kamizelka nurkowa posiada kieszenie do przechowywania w niej automatu oddechowego i bidonu. Istotną funkcją kamizelki jest zarządzanie pływalnością.

Więcej o akcesoriach:

Więcej informacji na temat akcesoriów obejmuje akcesoria, konserwację i czyszczenie, markery malarskie, higienę osobistą, okulary przeciwsłoneczne, kieszenie cargo i plażę. Możesz kupić te przedmioty od Cressi , SEAC , Mares , Salvimar , Aqualung i Apeks .