Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Coltri

O Coltri
"Coltri jest wiodącą firmą, założoną w 1965 roku we Włoszech. Biuro firmy zostało założone w Lombardii, w Desenzano Del Garda. Kompresory Coltri są dobrze znane na całym świecie jako jedna z najbardziej praktycznych i wyrafinowanych konstrukcji i struktur kompresorów do oddychania powietrzem i gazów technologicznych. Początkowo firma zajmowała się produkcją butli do nurkowania rekreacyjnego.
Coltri to wybitna włoska marka, znana z produkcji wysokiej jakości i innowacyjnego sprzętu do nurkowania i sprężonego powietrza. Dzięki ponad pięćdziesięcioletniej tradycji, Coltri udowodnił swoje miejsce jako międzynarodowy lider w branży rozwiązań dotyczących sprężonego powietrza i gazu.
Kluczem do sukcesu Coltri jest niezachwiana dbałość o precyzję i nieustanne utrzymanie wysokich standardów jakości. Szeroka gama produktów firmy zawiera wzmacniacze gazu, kompresory do nurkowania i przemysłowe, wszystkie stworzone i wyprodukowane z maksymalną precyzją i starannością.
Kompresory nurkowe Coltri są cenione przez nurków i miłośników sportów wodnych za niezawodność i wytrzymałość. Zapewniają one dostęp do czystego, oddychalnego powietrza podczas eksploracji głębin oceanu.

Kolekcja składająca się z kompresorów nurkowych i regulacji Coltri

Kompresory Coltri są sławne ze swojej wytrzymałości i niezawodności. Zostały one zaprojektowane, aby wytrzymać ciągłe użytkowanie w trudnych warunkach i są zaufane zarówno przez ekspertów, jak i amatorów.
Węże Coltri do regulatorów są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak termoplastyki, guma lub mieszanka obu. Materiały te zostały wybrane ze względu na odporność, wytrzymałość i elastyczność wobec czynników środowiskowych, takich jak sól morska i promieniowanie UV. Analizatory nurkowe Coltri zostały zaprojektowane w celu analizy szerokiego zakresu mieszanek gazowych, które są typowo stosowane w nurkowaniu, w tym powietrza, nitroksu, trimiksu i innych specjalistycznych mieszanek. Ta wszechstronność sprawia, że są one odpowiednie dla różnych sytuacji nurkowych. Analizatory Coltri zazwyczaj posiadają intuicyjny interfejs z czytelnym wyświetlaczem i prostymi w obsłudze kontrolami. Ułatwia to nurkom i ekspertom nurkowym korzystanie z analizatora i szybkie odczytywanie składu gazu.
Zawory butli Coltri są niezbędnymi elementami do nurkowania i przemysłu sprężonego gazu. Odpowiadają one za utrzymanie przepływu gazu z wysokociśnieniowych butli lub zbiorników. Zawory butli Coltri są zazwyczaj wykonane z materiałów odpornych na korozję, takich jak stal nierdzewna lub mosiądz.
Kompresory nurkowe Coltri są zaprojektowane specjalnie do nurkowania i pokrewnych działań. Służą one do napełniania butli nurkowych wysokociśnieniowym powietrzem."