Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Cressi

O Cressi
W 1939 roku dwóch braci, których łączyła miłość do morza i talent zarówno do pracy ręcznej, jak i do projektowania zaawansowanych technicznie produktów, położyło podwaliny pod historię innowacji Cressi . W 1946 roku, w związku z ogromnym popytem na ich projekty i produkty, założyli firmę Cressi w Genui we Włoszech. Chociaż Cressi jest obecnie liderem rynku w produkcji sprzętu do sportów wodnych na skalę światową, pozostaje w całości własnością rodziny Cressi , a zaangażowanie w innowacje pozostaje głęboko zakorzenione w strukturze firmy.
Ma historię opracowywania innowacyjnych produktów w ciągu ostatnich 60 lat i często była pierwszą firmą, która wprowadzała innowacje na rynek. Przykłady obejmują pierwszą maskę do nurkowania z dedykowaną kieszenią na nos dla lepszej kompensacji oraz płetwę do freedivingu z innowacyjnym długim ostrzem zapewniającym optymalną wydajność. Te maski i płetwy zostały zaprojektowane, aby zwiększyć wrażenia z nurkowania wraz z zegarkiem nurkowym Cressi . Ta tradycja postępu technologicznego była również możliwa dzięki zaangażowaniu Cressi w produkcję wszystkich swoich produktów w swoich zakładach we Włoszech.
Najwyższe standardy jakości zostały osiągnięte dzięki inwestycjom w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny, ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej oraz możliwości jednoczesnego prowadzenia procesów projektowych i produkcyjnych. Ponadto umożliwia inżynierom Cressi szybkie tworzenie, testowanie i wdrażanie najnowszych materiałów i technologii. Rezultaty, które są teraz takie same jak na początku, to najbardziej zaawansowane technologicznie i najlepiej wykonane produkty na świecie.
W początkach nurkowania i łowiectwa podwodnego grupa funkcjonowała bardziej jak zwarte bractwo, bractwo ludzi, którzy lubili przebywać nad wodą. Odnieśli sukces, ponieważ mieli taki sam entuzjazm do oceanu, jak ci, którzy kupowali ich produkty, co przyczyniło się do ich popularności. Od samego początku sprzęt Cressi jest produkowany przez ludzi, którzy najbardziej go potrzebują i używają. Sprzęt to efekt wielu godzin spędzonych w wodzie. Bracia Cressi połączyli swoją miłość do oceanu z entuzjazmem dla produktów, w tym sprzedawanego przez nich kombinezonu Cressi i ludzi, którym pomogli.Do dziś pozostaje jedną z charakterystycznych cech kultury firmy.
Cressi pozostaje nieodzownym elementem społeczności akwarystycznej dzięki nieustannemu zaangażowaniu w innowacje, wsparciu najlepszych na świecie zawodników pływackich i nurkowych oraz zaangażowaniu w poszerzanie możliwości spędzania wolnego czasu. Innymi słowy, pasja jest kluczowa dla Cressi , ponieważ nadal jest w centrum sportu.
W Cressi znajdziesz najlepszy sprzęt, taki jak pianki Cressi, zestawy do snorkelingu i sprzęt .