Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Instrumenty

Instrumenty nurkowy

Znajdź szeroką gamę produktów Instrumenty dla nurkowy. Odkryj najlepsze oferty w diveinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Instrumenty

Marki Instrumenty

Jakie instrumenty są potrzebne do nurkowania?

Akcesoria i części

Akcesoria i części , które powinieneś mieć do nurkowania, obejmują tabliczki wodne i mokre podręczniki, które pomogą ci zachować i zapisać szczegóły nurkowania. Aby zapewnić akcesoria i mierniki , przydatne są różne smycze i klipsy, ułatwiające trzymanie sprzętu i umożliwiające wygodne przenoszenie rzeczy. Duże siatkowe torby są niesamowite do bezpiecznego przenoszenia mokrego sprzętu Zestaw do nurkowania. Posiadanie przy sobie zestawu części zapasowych ułatwia radzenie sobie z drobnymi problemami w miejscu nurkowania.

Kompasy

Kompasy to urządzenia, które pokazują podstawowe kierunki wykorzystywane do nawigacji i kierunku geograficznego lub są również znane z określania kierunku w porównaniu z biegunami magnetycznymi. Zwykle zawiera namagnesowaną strzałkę, taką jak róża kompasu lub karta kompasu, która może przekierować, aby zorientować się na północy magnetycznej.

Konsole do nurkowania

Konsole są zwykle kierowane na lotnisko komputerowe, gdzie użytkownik może wprowadzić zarządzanie i przeglądać wyniki, takie jak wpływ wprowadzonych poleceń lub powiadomienia o stanie z komputera. Konsola jest często połączona z odizolowanym komputerem lub systemem komputerowym. Te konsole można kupić od następujących marek: Cressi , SEAC , Mares , Apeks i Aqualung .

Głębokościomierze

Głębokościomierze to urządzenia służące do pomiaru głębokości pod rozważaną powierzchnią. Zawierają głębokościomierze do nurkowania podwodnego i identycznych zastosowań oraz narzędzia inżynieryjne wykorzystywane do szacowania głębokości pustych przestrzeni i wgłębień z badanej powierzchni. Często skierowany jako mikrometr głębokości, miernik głębokości może być precyzyjnym urządzeniem pomiarowym, które może zapewnić odczyt głębokości w różnych pomiarach.

Węże nurkowe

Węże nurkowe są wykorzystywane do doprowadzania płynów przez środowisko powietrzne lub ciekłe i są powszechnie stosowane z zaciskami, zatyczkami, dyszami i kołnierzami do kierowania wytrysku płynu. Wąż to elastyczna wklęsła rurka stworzona do przenoszenia gazu oddechowego z jednej butli nurkowej do drugiej. Węże są czasami nazywane rurami. Kształt węża jest zwykle cylindryczny. Układ węży opiera się na asortymencie aplikacji i wdrożeń.

Manometry

Manometry to przyrządy służące do pomiaru ciśnienia gazu oddechowego znajdującego się w pojemniku w celu sprawdzenia, ile gazu pozostało w butli nurkowej. Nacisk jest zwykle wyrażany w podziałach siły na jednostkę fasetki. Jest to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia nurka i pomaga oszacować pozostałą ilość gazu oddechowego w butli nurkowej. Urządzenia służące do mechanicznego pomiaru i wskazywania ciśnienia nazywane są manometrami, manometrami złożonymi lub manometrami próżniowymi ciśnienia i próżni.