Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Automaty oddechowe

Automaty oddechowe nurkowy

Znajdź szeroką gamę produktów Automaty oddechowe dla nurkowy. Odkryj najlepsze oferty w diveinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Automaty oddechowe

Marki Automaty oddechowe

Wszystko, co musisz wiedzieć o automatach nurkowych

Regulator ośmiornicy

Ośmiornica to ważny sprzęt używany przez płetwonurków. Jest to po prostu dodatkowy automat drugiego stopnia, bardzo podobny do podstawowego automatu drugiego stopnia, który wkładasz do ust podczas nurkowania. Jednak ośmiornica nurkowa często występuje w kolorze żółtym, ze świecącym żółtym wężem. Regulator Octopus pozwala mu wytrzymać pod wodą w trudnych warunkach.

Torby regulacyjne

Torby na automaty to worki, które służą do zabezpieczenia automatu, ośmiornicy i innych powiązanych narzędzi podczas podróży. Torby regulatorów często są wyposażone w paski na rzepy w centralnej obudowie, aby utrzymać wszystkie węże na miejscu podczas ruchu. Torby regulatora są dostępne w wielu różnych odmianach i rozmiarach.

Regulatory pierwszego stopnia

Są one odpowiedzialne za redukcję wysokiego ciśnienia powietrza przechowywanego w butli do nurkowania do ciśnienia pośredniego odpowiedniego do oddychania. Automat pierwszego stopnia jest mocowany do butli z gazem do nurkowania i obniża wysokie ciśnienie utrzymywanego gazu do średniego ciśnienia w zakresie od 7 do 10 barów. Można to następnie dostarczyć przez wąż do automatu drugiego stopnia, abyś mógł oddychać.

Regulatory drugiego stopnia

Automaty oddechowe drugiego stopnia , znane również jako zawory dozujące lub automaty oddechowe, są ważnym elementem układu oddechowego podczas nurkowania. Odpowiadają za dostarczanie powietrza z automatu pierwszego stopnia do ust nurka podczas wdechu. Główną rolą reduktora II stopnia jest obniżenie ciśnienia powietrza o średnim ciśnieniu przechodzącego przez przewód reduktora do ciśnienia normalnego, czyli ciśnienia wody panującej w otoczeniu, którym nurek może swobodnie oddychać. Drugi stopień automatu wysokiej jakości może znacznie zmniejszyć ciśnienie i poprawić bezpieczeństwo płetwonurka.

Zestaw regulatorów

Zestaw automatów składa się z następujących elementów: 1. stopień automatu to błyszczący element, który jest osadzony na zaworze butli. Drugi stopień automatu to bezpośredni automat, który wkładasz do ust i oddychasz. Dodatkowe źródło powietrza nazywa się octopus i jest dodatkowym regulatorem funkcjonalnym dla twojego towarzysza.

Więcej o regulatorach :

Więcej informacji o automatach zawiera części zamienne, akcesoria, węże i maski pełnotwarzowe. Możesz kupić te produkty od marek takich jak Cressi , SEAC , Mares , Aqualung i Apeks oraz Scubapro .