up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Si-Tech Valve Set

Si-Tech Valve Set

plus
Si-Tech

Si-Tech Valve Set

Opis produktu Si-Tech Valve Set

Cechy:


Shell Inflacja zaworu (nr art. 25210) wliczone w cenę.


Specyfikacja techniczna:


Duży przewodnik grzbiet


Int'l sutek


Dwie wersje zaworu ustawia dostępne


Każdy zestaw zawiera jeden zawór wylotowy (nr art. 11335), jeden Inflacja zaworu (nr art. 25210 i nr art. 24780), dwa Oprzyrządowanie Narzędzia zaworu (nr art. 18222) i dwa porty zaworów (nr art. 60852 CUT)


Jeśli szukasz dobrej jakości Akcesoria i części artykułów, to nasza oferta Akcesoria i części z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Si-Tech Valve Set, w cenie 111.99 $. diveinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt nurkowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Si-Tech Valve Set, dopasujemy cenę!

Cechy Si-Tech Valve Set

Kolor
Czarny
Podkategorie
Przerzutki
Rodzaj produktu
Zawory

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Si-Tech Valve Set

Jakość

-

Bardzo dobry produkt, nienaganna jakość.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up