Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Iq-uv

O Iq-uv
"IQ-UV jest najbardziej renomowaną marką w branży nurkowania, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji zrównoważonej odzieży ochronnej przed promieniowaniem UV dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Firma produkuje całą swoją odzież wyłącznie w Europie. Pomagamy ludziom cieszyć się rekreacją na słońcu bez szkodzenia swojej skórze przez szkodliwe promieniowanie UV. Aby uniknąć poparzeń słonecznych, odzież IQ-UV zapewnia maksymalny komfort podczas korzystania z natury z rodziną i przyjaciółmi. Nasze ubrania ochronne blokują 99% promieniowania i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.
IQ-UV zrewolucjonizowało ochronę przeciwsłoneczną, tworząc szeroki asortyment odzieży i akcesoriów ochronnych przeciw promieniowaniu UV, które zaspokajają potrzeby entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki bogatej historii innowacji i zobowiązaniu do jakości, IQ-UV pozostaje zaufaną marką, która daje ludziom pewność, styl i przede wszystkim ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi podczas eksploracji przyrody.

Innowacyjna ochrona przeciwsłoneczna dla każdej przygody

Odzież IQ-UV została zaprojektowana z głównym celem zapewnienia ochrony UPF 50+, skutecznie blokując 98% szkodliwego promieniowania UV. T-shirty IQ-UV to idealne połączenie mody i funkcjonalności. Dostępne w różnych kolorach i stylach, oferują szeroki wybór opcji do dopasowania do swojego gustu. Od długich koszulek rashguard do sportów wodnych po lekkie t-shirty na codzienne wyjścia, IQ-UV ma Cię w zasięgu.
IQ-UV jest wykonany z tkaniny UPF 50+. Chroni Twoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV podczas aktywności wodnych. Dzięki idealnemu połączeniu stylu i funkcjonalności, koszulki rashguard IQ-UV zapewniają komfort i bezpieczeństwo słoneczne dla każdego miłośnika wody.
Ciesz się dniem na plaży lub basenie bez martwienia się o poparzenia słoneczne dzięki IQ-UV strojom kąpielowym. Od kostiumów kąpielowych po koszulki i szorty plażowe, kolekcja strojów kąpielowych zapewnia zabawę na słońcu, jednocześnie chroniąc Twoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Ochron swoją twarz, uszy i szyję przed słońcem dzięki IQ-UV czapce. Ten wszechstronny akcesorium jest idealne do aktywności takich jak wędkarstwo, kajakarstwo lub po prostu relaksowanie się nad wodą. Oferuje niezawodną ochronę UPF 50+ z pewnym i wygodnym dopasowaniem.
Dla miłośników nurkowania i sportów wodnych, niezbędnym wyposażeniem są torebki na sprzęt nurkowy IQ-UV. Specjalnie zaprojektowane, aby chronić i transportować cenne sprzęty do nurkowania, posiadają wytrzymałe materiały, które zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV i chronią przed wpływem czynników zewnętrznych. "