up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

KOLEKCJA EON

KOLEKCJA EON

Zegarki

Zegarki

Kolekcja do dużych ekspozytorów

Kolekcja do dużych ekspozytorów

KOMPASY

KOMPASY

Nadajniki

Nadajniki

Części zamienne

Części zamienne

Kategorii

Elektronika I Komputery

Instrumenty

Wszystko( Suunto )

Suunto

W 1932 roku fiński geodeta Tuomas Vohlonen opatentował innowacyjny kompas wypełniony płynem, który amortyzuje igłę, chroniąc ją przed wstrząsami i zużyciem oraz zachowując przez dłuższy czas dokładność. Choć nie był to pierwszy tego typu projekt, to jednak odniósł największy sukces, został później zaadaptowany przez armię fińską i spotkał się z doskonałym przyjęciem w różnych dziedzinach i gałęziach przemysłu. Z tego powodu Vohlonen założył w 1936 roku firmę specjalizującą się w produkcji kompasów i produktów naprowadzania na zewnątrz: Suunto .


Dziś firma z siedzibą w Vantaa tworzy serię zegarków skierowaną do sportowców, sportowców i nurków, które są sprzedawane w ponad 100 krajach. Jej produkty z serii Core, Ambit, Elementum, Suunto 9, Suunto 3, Spartan i Traverse oferują szereg przydatnych funkcji do wykorzystania w aktywnościach tak zróżnicowanych, jak nurkowanie, żeglarstwo, golf, piesze wędrówki, trekking i trening .

Na Diveinn.com będziesz mieć zegary Suunto podczas każdej aktywności na morzu, dzięki której możesz podbić nowe terytorium.

clouse menu Zamknij