up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Yamaha Seascooter

Yamaha Seascooter

Kategorii

Wszystko ( Yamaha Seascooter )

O Yamaha Seascooter

Yamaha, znana marka w świecie sportów motorowych i technologii morskiej, rozszerzyła swoją innowacyjność i doświadczenie pod wodą dzięki serii Yamaha Seascooter. Te niezwykłe skutery podwodne są zaprojektowane, aby zapewnić nurkom i miłośnikom wody ekscytujący i wydajny sposób zwiedzania świata podwodnego. Wkroczenie Yamaha na rynek mobilności podwodnej przyniosło szereg Seascooterów, które odpowiadają różnym potrzebom i poziomom umiejętności. Na Diveinn dostępna jest szeroka i najnowsza gama Yamaha Seascooterów dla każdego, aby spełnić jego potrzeby.
Seria skuterów Yamaha zrewolucjonizowała mobilność podwodną, oferując szereg opcji dostosowanych do potrzeb nurków i miłośników wody o każdym poziomie umiejętności. Od modelu wejściowego Scout po zaawansowanego 350LI, skutery Yamaha Seascooter są synonimem jakości, innowacji i zaangażowania w poprawę eksploracji podwodnej. Dzięki swojej bogatej historii w technologii morskiej i renomie doskonałości, Yamaha nadal robi falę w świecie mobilności podwodnej, pozwalając osobom doświadczyć piękna świata podwodnego jak nigdy dotąd.

Yamaha Seascooter Rewolucjonizująca mobilność podwodną

Model Yamaha Seascooter Scout jest modelem wejściowym, który zapewnia łatwość użycia i dostępność. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji jest idealny dla początkujących i snorkelerów. Jego system napędowy pozwala na wygodne ślizganie się po wodzie, zwiększając ogólne doświadczenie snorkelingu. Ulepszając grę, Yamaha Seascooter RDS300 oferuje zwiększoną prędkość i moc. Jest ulubieńcem wśród nurków poszukujących wiarygodnego towarzysza do eksploracji głębszych wód. Z maksymalną głębokością do 100 stóp otwiera nowy wymiar podwodnych przygód.
Yamaha Seascooter RDS200 jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają zrównoważonego połączenia wydajności i dostępności. Odpowiada zarówno początkującym, jak i doświadczonym nurkom, oferując łatwość użycia i wydajną napędzalność na głębokości do 65 stóp. Dla zaawansowanych nurków i miłośników wody Yamaha Seascooter 350LI jest opcją najwyższej klasy. Zapewnia mocny ciąg, pozwalając nurkom płynnie poruszać się przez trudne warunki podwodne. Z maksymalną głębokością do 130 stóp i długotrwałą baterią litowo-jonową jest idealnym wyborem na długie przygody nurkowe.
Yamaha 220li Seascooter to wszechstronny towarzysz podwodny, zaprojektowany z myślą o różnych aktywnościach wodnych. Czy jesteś snorkeling, nurkowanie czy po prostu zwiedzanie morza, jego lekka i ergonomiczna konstrukcja ułatwia obsługę. Z maksymalną głębokością do 100 stóp i długotrwałą baterią zapewnia niezawodność i wygodę.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij