up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg H&C One Stainless Steel Bottle 300ml

plus
Sigg

Sigg H&C One Stainless Steel Bottle 300ml

Opis produktu Sigg H&C One Stainless Steel Bottle 300ml

Ta 0,3 litrowa butelka jest idealnym towarzyszem dla każdego, kto lubi przyjmować gorące lub zimne napoje „na wynos”. Smukły, elegancki i praktyczny! I prawie klasyk. Kolekcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 jest izolowana próżniowo i utrzymuje napoje gorące lub zimne przez wiele godzin. Innowacyjna nakrętka ONE sprawia, że butelka jest jeszcze wygodniejsza w użyciu: Przenoś, otwieraj, pij, zamykaj i zamykaj – wszystko wygodnie jedną ręką! Umożliwia łatwe picie w pociągu, w samochodzie oraz w miejskich sytuacjach życiowych, bezpiecznie zamykane po użyciu. Czapka może być regulowana dla użytkowników prawo- lub leworęcznych. Ten termos utrzymuje napój przez 9 godzin gorący i 12 godzin zimny.


Cechy:

Szwajcarski design: ten produkt został zaprojektowany i skonstruowany przez nasz zespół i partnerów w Szwajcarii.
Bez Bpa: wszystkie składniki są wolne od 8pa.
Napoje gazowane: butelka jest szczelna w przeddzień napojów gazowanych.
Bezpieczny dla żywności: ten sygnowany produkt został wyprodukowany z materiałów, które są bezpieczne dla żywności.
Lekkość: ten produkt sig(r) został wykonany z materiałów znanych ze swojej lekkości.
Łatwe czyszczenie: dzięki swojej konstrukcji i właściwościom, możesz bardzo łatwo wyczyścić nasz produkt sigć%


Dane techniczne:

Wysokość: 20 cm
Średnica: 6,9 cm
Waga: 257 gr.


Zamawiaj Sigg H&C One Stainless Steel Bottle 300ml, korzystając z naszej oferty Sprzęt do fitnessu i kolekcji Butle. Zapoznaj się z produktami fitness na traininn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie fitness. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Butle w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie traininn!

Cechy Sigg H&C One Stainless Steel Bottle 300ml

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
251-500ml

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up