up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sea To Summit

Sea To Summit

Kategorii

Odzyskiwanie i Opieka

Sprzęt Do Fitnessu

Wszystko ( Sea To Summit )

O Sea To Summit

Lekkie produkty outdoorowe były trudne do znalezienia w Australii we wczesnych latach 80-tych, więc Roland Tyson, właściciel i dyrektor zarządzający Sea to Summit, zaczął tworzyć własne.
Popyt na produkty Rolanda wzrósł, aw 1984 roku został zaangażowany do zaprojektowania sprzętu dla dwóch nieustraszonych australijskich poszukiwaczy przygód, którzy pokonali wcześniej nieskalowaną trasę po północnej ścianie Mount Everest.
Ci poszukiwacze przygód stali się później pierwszymi Australijczykami, którzy wspięli się na górę, i pierwszymi ludźmi, którzy zrobili to bez dodatkowego tlenu lub lokalnych przewodników. Byli pod takim wrażeniem sprzętu, że w 1990 roku, kiedy jeden z poszukiwaczy przygód planował wyprawę z „morza” w Zatoce Bengalskiej na „szczyt Mount Everest”, ponownie poprosił Rolanda o zaprojektowanie i opracowanie sprzętu dla niego. Ta wyprawa również zakończyła się sukcesem i oficjalnie narodziła się marka Sea to Summit.
Kluczem dzisiaj, tak jak to było wtedy, jest wykorzystanie najnowocześniejszej technologii do projektowania i opracowywania sprzętu, który jest trwały i lekki, zbudowany z myślą o ekstremalnych warunkach i działaniach, które przekraczają granice.
Od tego czasu Sea to Summit stała się wielokrotnie nagradzaną globalną marką, rozpoznawalną na całym świecie z produkcji technicznego sprzętu przygodowego sprzedawanego w ponad 60 krajach.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij