up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektronika fitness

Elektronika fitness

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika dla fitness. Odkryj najlepsze oferty w traininn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektronika

Marki Elektronika

Jak wybrać tracker aktywności?

Słuchawki
Słuchawki zostały specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane do użytku podczas różnego rodzaju aktywności treningowych, takich jak sport, bieganie lub zajęcia fitness. Te słuchawki zostały zbudowane tak, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie, trwałość i dobrą jakość dźwięku, a jednocześnie pozostać na miejscu nawet podczas ruchu. Oto kilka cech, które należy wziąć pod uwagę, szukając słuchawek do treningu :

Słuchawki treningowe często mają takie elementy, jak zaczepy na uszy lub regulowane paski, dzięki którym pozostają na miejscu podczas aktywności. Dzięki temu zapobiegają wypadaniu i konieczności ciągłego dopasowywania.
Ponieważ treningi mogą wymagać pocenia się, posiadanie słuchawek odpornych na pot i wodę jest niezbędne, aby zapobiec uszkodzeniom i zapewnić długowieczność.
Słuchawki bezprzewodowe są na ogół wygodniejsze podczas treningu, ponieważ eliminują potrzebę stosowania przewodów, które mogłyby się zaplątać lub zaczepić podczas ruchu.
Słuchawki bezprzewodowe zazwyczaj łączą się z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth. Poszukaj słuchawek ze stabilną i niezawodną łącznością Bluetooth, aby uniknąć przerw w treningu.
Długi czas pracy baterii jest ważny, aby zapewnić, że słuchawki wytrzymają całą sesję treningową bez konieczności częstego ładowania.
Funkcje izolacji lub eliminacji hałasu mogą pomóc odciąć się od czynników rozpraszających z otoczenia, umożliwiając skupienie się na treningu.
Wiele słuchawek treningowych ma wbudowane elementy sterujące lub elementy dotykowe umożliwiające regulację głośności, pomijanie utworów lub odbieranie połączeń bez konieczności sięgania po urządzenie.
Upewnij się, że słuchawki są kompatybilne z Twoimi urządzeniami, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, tablet czy inne źródło dźwięku.
Słuchawki treningowe powinny być zbudowane tak, aby wytrzymać zużycie podczas aktywnego użytkowania. Szukaj trwałych materiałów i konstrukcji.
Komfort jest kluczowy, zwłaszcza jeśli planujesz nosić słuchawki przez dłuższy czas. Niektóre słuchawki są wyposażone w wymienne końcówki douszne lub wyściełane opaski dla większego komfortu.
Jeśli planujesz używać słuchawek w podróży lub podczas zajęć na świeżym powietrzu, weź pod uwagę czynnik przenośności. Kompaktowe i składane konstrukcje mogą być wygodne do przechowywania i podróży.

Inteligentne opaski
Inteligentne opaski, rozumiane również jako monitory dobrego samopoczucia, to instrumenty do monitorowania i śledzenia wskaźników związanych ze sprawnością fizyczną, takich jak spacer lub bieganie po przestrzeni, zużycie kalorii, a w niektórych okolicznościach bicie serca. Inteligentne opaski , zwane także opaskami fitness, urządzeniami do śledzenia aktywności lub urządzeniami do noszenia, to urządzenia do noszenia przeznaczone do monitorowania i śledzenia różnych aspektów aktywności fizycznej, zdrowia i dobrego samopoczucia danej osoby. Urządzenia te zazwyczaj mają postać opasek lub bransoletek i zawierają czujniki oraz technologię zbierającą dane o ruchach użytkownika, tętnie, wzorcach snu i nie tylko.
Inteligentne opaski mogą monitorować różnorodne aktywności fizyczne, takie jak wykonane kroki, przebyty dystans i spalone kalorie. Mogą zapewnić wgląd w to, jak aktywna jest dana osoba w ciągu dnia.
Wiele inteligentnych opasek zawiera optyczne czujniki tętna, które w sposób ciągły lub okresowy monitorują tętno użytkownika. Dane te można wykorzystać do śledzenia tętna spoczynkowego, tętna podczas treningów i ogólnego stanu układu krążenia.
Łącząc dane dotyczące aktywności i informacji o tętnie, inteligentne opaski mogą oszacować liczbę kalorii spalonych podczas różnych czynności, dając użytkownikom lepsze zrozumienie swojego wydatku energetycznego.
Inteligentne opaski wyższej klasy mogą mieć wbudowany moduł GPS lub możliwość połączenia się z modułem GPS smartfona w celu dokładniejszego śledzenia aktywności na świeżym powietrzu, takich jak bieganie czy jazda na rowerze.
Wiele inteligentnych opasek jest wodoodpornych lub nawet wodoodpornych, dzięki czemu użytkownicy mogą je nosić podczas pływania lub aktywności w wodzie.

Stopery
Stopery to zegarki opracowane w celu oszacowania czasu, jaki upływa pomiędzy ich dezaktywacją a aktywacją. Rozbudowana cyfrowa wersja stopera przeznaczona do oglądania na odległość, jak na arenie sportowej, nosi nazwę zatrzymanego zegara. W przypadku pomiaru ręcznego zegar jest uruchamiany i zatrzymywany przez pojedyncze naciśnięcie przycisku. W całkowicie automatycznym czasie zarówno zatrzymanie, jak i uruchomienie są aktywowane automatycznie przez czujniki.

Zegarki
Smartwatch to urządzenie do noszenia, które łączy w sobie cechy tradycyjnego zegarka naręcznego z możliwościami urządzenia cyfrowego, takiego jak smartfon czy tracker fitness. Inteligentne zegarki zaprojektowano tak, aby zapewniały szereg funkcji wykraczających poza proste wskazywanie czasu. Mogą łączyć się ze smartfonami lub innymi urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth lub innych technologii bezprzewodowych, aby dostarczać powiadomienia, aplikacje i różne inne funkcje bezpośrednio na nadgarstek użytkownika.

Więcej o elektronice Więcej o elektronice obejmuje akcesoria, części zamienne, głośniki, baterie, ogniwa, ładowarki i czujniki . Można je kupić u następujących marek: Leone1947 , Zycle , Stages Cycling , Gymstick , Softee i Bodytone .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij