Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Abu Garcia

O Abu Garcia
"Abu Garcia została założona w 1921 roku jako firma zajmująca się sprzętem do wędkowania i kołowrotkami. Początkowo miała siedzibę w Szwecji, a obecnie jest własnością Pure Fishing z USA. Abu Garcia została założona przez Carla Augusta Borgströma. Wędki i kołowrotki Abu Garcia są skuteczne i świetne do długotrwałego użytkowania. Wędki są zaprojektowane tak, aby były lekkie. Abu Garcia dba o to, aby przygody wędkarskie pozostawały przyjemne dla entuzjastów. Kołowrotki Abu Garcia są wystarczająco lekkie, aby wytrzymać cały dzień wędkowania. Jeśli lubisz przewracanie, rzucanie, szarpanie lub kręcenie, Abu Garcia jest doskonałym wyborem dla wędkarzy. Abu Garcia oferuje szeroki wybór takielunku do wędkowania.
Abu Garcia to prominentna marka w królestwie sprzętu i kołowrotków do wędkowania, znana z lojalności wobec jakości, twórczości i dziesięcioleci doświadczenia w branży. Wartość marki opiera się na zobowiązaniu do dokładnego projektowania i głębokiego zrozumienia potrzeb wędkarzy. Kołowrotki Abu Garcia są cenione za swoją doskonałą wydajność, płynność działania i wytrzymałość, co czyni je ulubionym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy. Od kołowrotków do spinningu i rzutów do tradycyjnych i nisko profilowych kołowrotków do wędkowania, Abu Garcia oferuje różnorodną kolekcję, aby sprostać różnym stylom i preferencjom wędkowania.

Kolekcja sprzętu i kołowrotków Abu Garcia

Kołowrotki Abu Garcia są zaprojektowane, aby zapewnić wędkarzom precyzję i kontrolę, co czyni je idealnym wyborem dla osób preferujących ten styl rzucania. Abu Garcia Max Pro jest znany ze swojej niezawodności, wszechstronności i przystępnej ceny. Kołowrotki te łączą funkcjonalność i wartość, co czyni je odpowiednimi do szerokiego zakresu zastosowań wędkarskich.
Kołowrotki Abu Garcia są cenione za wysoką jakość i cechy wytrzymałościowe. Abu Garcia oferuje różnorodną gamę kołowrotków do wędkowania, w tym kołowrotki do spinningu, rzutów i tradycyjne.
Kołowrotki spinningowe Abu Garcia są zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania i płynnym działaniu. Są idealne do różnych technik wędkowania i słyną z niezawodności i wydajności.
Seria kołowrotków Abu Garcia Revo X jest wyjątkową linią kołowrotków do wędkowania z najnowszymi funkcjami. Kołowrotki te są popularne wśród profesjonalnych wędkarzy ze względu na swoją precyzję i wytrzymałość.
Wędki Abu Garcia zaprojektowane są tak, aby zapewnić idealną równowagę między siłą, ostrością i reaktywnością, zaspokajając różne style i preferencje wędkowania. Abu Garcia produkuje szeroki wybór wędzisk, które uzupełniają ich kołowrotki.
Kołowrotki do wędkowania Abu Garcia są znane ze swoich zaawansowanych technologii, dokładnego projektowania i doskonałej wydajności rzutu. Są dostępne w różnych modelach, aby dostosować się do różnych wymagań wędkarzy.