up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ultra

Ultra

Future

Future

BALONY

BALONY

Oficjalne wyposażenie

Oficjalne wyposażenie

Rękawice bramkarskie

Rękawice bramkarskie

Akcesoria

Akcesoria

Kategorii

Buty

Działalność Marketingowa

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Trening

Wszystko( Puma )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Puma

Puma to znana marka odzieżowa i lifestyle, rozpoznawana za unikalną mieszankę wydajności i stylu. Siedziba marki znajduje się w Herzogenaurach / Niemczech. Jest to jedna z najlepszych marek, która tworzy i projektuje idealne obuwie. Marka tworzy również odzież i akcesoria, oprócz sprzedaży i marketingu obuwia. Ta marka tworzy produkty dla najszybszych sportowców, mając na uwadze kulturę i zaawansowane sporty. Świadczy takie usługi od ponad 70 lat. Puma tworzy produkty z wywodzącego się ze sportu stylu życia, idealne do wykonywania sportów. Oferta obejmuje bieganie i trening, piłkę nożną, motorsport, koszykówkę i golfa. Marka łączy się z sławnymi projektantami i innymi markami, aby przenieść wpływ sportu na ulice mody i kultury. Firma jest znana na całym świecie i dostarcza swoje produkty sportowe do 120 krajów. Ich produkty obejmują oficjalne zestawy, kurtki i dresy dla mężczyzn i kobiet. Więcej niż to, mają piłki, rękawice, plecaki i wiele innych rzeczy, których ludzie potrzebują do ćwiczenia sportu w swoich kolekcjach.

Kolekcja produktów sportowych i akcesoriów Puma

Marka wykorzystuje surowce i praktyki w produkcji obuwia, odzwierciedlając zaangażowanie w obowiązki ekologiczne. Rękawice bramkarskie Puma wyposażone są w technologie uchwytu, takie jak lateksowe dłonie o różnej grubości i powierzchniach, aby poprawić chwyt i kontrolę piłki, nawet w wilgotnych sytuacjach. Buty do piłki nożnej Puma oferują opcje personalizacji w kolorach, stylach i atrybutach wydajności za pośrednictwem programów personalizacji. Buty do piłki nożnej Puma często zawierają kołnierze typu skarpetka dla przyjemnego uczucia i są gotowe do dostarczenia umiejętności i reaktywności. Buty piłkarskie Puma są lekkie i zwiększają prędkość, pozwalając graczom poruszać się szybko i reagować na dynamiczny nastrój gry. Puma Soccer wykonana jest z wysokiej jakości tkanin, takich jak skóry sztuczne premium, siatki i dzianiny, aby zapewnić trwałość, wygodę i optymalną wydajność w różnych warunkach atmosferycznych. Buty piłkarskie Puma zostały zaprojektowane w takich modelach dla różnych stylów gry, pozycji i potrzeb boiska, dając wybór graczom wszystkich grup i upodobań. Korki piłkarskie Puma są znane z bogatych i unikalnych mieszanek kolorów, co czyni ich buty piłkarskie rozpoznawalnymi na boisku i wizualnie atrakcyjnymi. Buty piłkarskie Puma dostarczają przyczepności na boisku i trzymają się podłoża, aby zmniejszyć poślizg i ślizganie się. Wszystkie te produkty obuwnicze Puma można kupić w sklepie goalinn na stronie Tradeinn.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij