up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BIEGANIE

BIEGANIE

Jazda rowerem

Jazda rowerem

WELLNESS

WELLNESS

zegary zewnętrzne

zegary zewnętrzne

GPS NA ZEWNĄTRZ

GPS NA ZEWNĄTRZ

MULTISPORTY / PŁYWANIE

MULTISPORTY / PŁYWANIE

Kategorii

Elektronika

Odzyskiwanie i Opieka

Wszystko( Garmin )

Garmin

Garmin dominuje w branży technologii nawigacji od momentu jej powstania w 1989 roku. Garmin jest wiodącym producentem innowacyjnych urządzeń GPS, które już zadowoliły konsumentów na całym świecie. Zegarek Garmin będzie Ci towarzyszył w wielu różnych dyscyplinach, takich jak fitness, trening, marynarka, lotnictwo, aktywność na świeżym powietrzu, wyprawy, jazda na rowerze, bieganie, turystyka piesza i alpinizm.


Aby uzyskać dobre śledzenie i lokalizację podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu, najlepszym rozwiązaniem są urządzenia GPS firmy Garmin . Mając do dyspozycji produkty Garmin, możesz poprawić swoją wydajność, pomagając monitorować każdy szczegół sygnału w odniesieniu do jego ruchu.


Garmin Forerunner to najlepsza opcja do biegania. Posiada takie funkcje jak codzienna kontrola aktywności, akcelerometr, GPS, pulsometr i prędkościomierz. Jego funkcje są podobne do zegarka Garmin Fenix , ale każdy z nich zawiera niuanse, które je różnią. Garmin Venu zawiera specjalistyczne funkcje fitness i wellness.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij