up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

New Balance

piłka nożna halowa

piłka nożna halowa

buty do piłki nożnej

buty do piłki nożnej

ekwipunek

ekwipunek

Męska odzież

Męska odzież

oficjalne zestawy

oficjalne zestawy

torby

torby

Kategorii

Buty

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Wszystko( New Balance )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

New balance

New Balance to wiodąca na świecie pierwszej klasy marka obuwia stworzona w 1906 roku. New Balance uzyskał zatwierdzenie jako marka produkująca buty korekcyjne. Od 1998 roku stał się doskonałą i wiodącą marką producenta obuwia dla sportowców. Dziś ta marka zdobyła dość dużą popularność i zmierza do kolejnego poziomu. Tworzą buty wykorzystując najnowocześniejszą technologię i łączą je z funkcjonalnością, stylu i wydajnością. Ich zespół stworzył te buty biegowe z nowoczesną technologią. Ta cecha powoduje maksymalną stabilność i amortyzację tych butów. Możesz poczuć ich amortyzację podczas treningu. Oferują szeroki wybór butów sportowych, biegowych i do chodzenia. Wszystkie są wygodne, trwałe i lekkie.
ich buty do biegania i sneakersy są idealne dla tych, którzy kochają sneakersy. Ich celem jest ułatwienie zawodowym sportowcom doskonałych butów, aby pomóc im ustanowić rekordy i zdobyć medale.

Kolekcja obuwia New Balance

Buty New Balance wyposażone są w zaawansowane techniki amortyzacji. Te buty mają unikalne projekty i oferują idealnie wygodne dopasowanie, które pomaga w różnych działaniach. Buty damskie New Balance dostarczają doskonałą równowagę estetyki i wydajności dla każdego momentu. Ta marka zazwyczaj tworzy te buty damskie z siatki, skóry, syntetycznych tkanin i innowacyjnych tkanin w wielu modnych kolorach. Buty męskie New Balance podnoszą Twój styl i zapewniają wygodę dzięki długotrwałej wygodzie w Twojej podróży. Buty do piłki nożnej New Balance zapewniają kontrolę, trakcję i umiejętności na płaskich wewnętrznych powierzchniach. Projekt tych butów do piłki nożnej podkreśla szybkie ruchy, cięcia i zmiany kierunku. Buty do piłki nożnej New Balance zazwyczaj mają gładkie cholewki wykonane z tkanin takich jak sztuczna skóra lub siatka, aby poprawić kontrolę nad piłką, dokładność podań i precyzję uderzeń. Korki do piłki nożnej New Balance zapewniają stabilność podczas szybkich ruchów bocznych, ataków i wysokiego wpływu. Te korki do piłki nożnej mają wsparcie na podeszwie, które zapewnia stabilność stopom. Korki do piłki nożnej New Balance mają wygodne dopasowanie z miękkimi wkładkami, wyściełanymi kołnierzami i bezpiecznym systemem sznurowania. Przyległy krój zmniejsza szanse na poślizg i poprawia reakcję.
Buty do piłki nożnej wewnątrz domu New Balance mają bezpieczne zamknięcia kostki, które kontrolują stopę przed przewracaniem się w butach, zwiększając wytrzymałość i zapobiegając dyskomfortowi.
Buty do piłki nożnej New Balance zazwyczaj wykonane są z oddychających materiałów, które wspierają utrzymanie stóp w relaksie podczas ekstremalnej gry, kontrolując przegrzewanie i gromadzenie się wilgoci. Możesz kupić cały zakres tych produktów w naszym sklepie internetowym goalinn.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij