up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

New Balance

piłka nożna halowa

piłka nożna halowa

buty do piłki nożnej

buty do piłki nożnej

ekwipunek

ekwipunek

Męska odzież

Męska odzież

oficjalne zestawy

oficjalne zestawy

torby

torby

Kategorii

Buty

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Wszystko( New Balance )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

New balance

New Balance to światowej klasy marka obuwia i wiodący producent obuwia sportowego od 1998 roku. New Balance powstał w 1906 roku i do 1970 roku; marka zyskała uznanie jako naprawczy producent obuwia sportowego.
Dzisiaj New Balance jest na zupełnie nowym poziomie. Zapewnia najnowocześniejszą technologię w produkcji obuwia, która łączy styl, wydajność i funkcjonalność w jednym. W tworzeniu tych butów do biegania zastosowano nowoczesną technologię, dzięki czemu podczas treningu odczuwa się maksymalną amortyzację i stabilność. Buty do biegania, przyczynowości i chodzenia New Balance są lekkie, trwałe i wygodne w noszeniu. Jeśli jesteś miłośnikiem tenisówek, nie przegap kolekcji butów do biegania nowego sezonu, które szturmem trafiły na rynek.

clouse menu Zamknij