up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kappa

Kategorii

Wszystko ( Kappa )

O Kappa

Kappa to włoska marka odzieży sportowej, która istnieje od 1916 roku w Turynie we Włoszech. Początkowo marka skupiała się na produkcji bielizny i innych elementów odzieży, ale szybko skierowała swoją uwagę na odzież sportową. Kappa szybko zyskała popularność w latach 80. i 90., dzięki dresom noszonym przez piłkarzy, tenisistów i innych sportowców. Logo Kappi, które przedstawia mężczyznę i kobietę siedzących plecami do siebie, stało się ikoniczne i synonimem marki. Logo ma symbolizować równość i wzajemne wsparcie pomiędzy płciami. Kappa stała się popularnym wyborem dla odzieży sportowej w stylu retro i vintage.

Kappa oferuje szeroki wybór odzieży i butów

Odzież Kappi jest znana z wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych projektów i dbałości o szczegóły. Oferta marki obejmuje odzież sportową, uliczną i obejmuje koszulki, bluzy, spodnie, kurtki i akcesoria. Wkładki do butów Kappi są projektowane tak, aby były wygodne w noszeniu, z amortyzacją i wsparciem dla stopy. Klapki Kappi to popularny wybór wygodnego i stylowego obuwia casualowego, które stało się również stwierdzeniem modowym.
Bluzy Kappi są wykonane z różnych materiałów, w tym z mieszanek bawełny i poliestru, i dostępne są w wielu kolorach i stylach. Bluzy Kappi są również zaprojektowane tak, aby były wygodne, z miękkimi i oddychającymi materiałami, które ułatwiają ruch. Bluza jest idealna na chłodniejszą pogodę, zapewniając ciepło i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Spodnie Kappi są dostępne w różnych stylach i materiałach, w tym dresach, spodniach do biegania i joggerach. Jedną z głównych zalet spodni Kappi jest ich uniwersalność. Można je nosić do różnych aktywności, w tym do ćwiczeń i na co dzień.
Szorty Kappi są również znane z wytrzymałości. Marka używa wysokiej jakości materiałów i technik konstrukcyjnych, aby zapewnić, że szorty mogą wytrzymać noszenie i zużycie podczas aktywności fizycznej. Często są one projektowane z właściwościami odprowadzania wilgoci, aby pozostać chłodnym i suchym podczas ćwiczeń. Kostiumy do biegania Kappi zazwyczaj składają się z dopasowanych kurtek i spodni wykonanych z lekkich i oddychających materiałów, takich jak mieszanki poliestru lub bawełny. Kostiumy do biegania Kappi są popularnym wyborem dla sportowców i entuzjastów sportowych na całym świecie. Buty Kappi to popularny typ obuwia marki, zaprojektowany z myślą o wydajności sportowej i noszeniu na co dzień. Buty Kappi są dostępne w różnych stylach, w tym do biegania, treningów i casualowych butów. Buty Kappi są idealne dla osób poszukujących wysokiej jakości obuwia do wydajności sportowej i noszenia na co dzień.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij