up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektronika piłka nożna

Elektronika piłka nożna

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektronika

Marki Elektronika

Dlaczego posiadanie monitora kondycji podczas gry w piłkę nożną jest ważne?

Pokrowce i etui

Opaska na ramię do smartfona to świetna opcja, która zapewnia wygodne rozwiązanie do przechowywania telefonu lub innych inteligentnych urządzeń. Zapewniają wolne ręce i są kompatybilne z większością urządzeń i smartfonów. Dzięki okienku ochronnemu na ekranie dotykowym masz dostęp do telefonu, przycisków, portu i aparatu. Opaska na telefon jest wyposażona w regulowany pasek na ramię, który umożliwia dokładne, wygodne i bardziej spersonalizowane dopasowanie. Ważne jest, aby mieć etui do przechowywania telefonu i urządzeń podczas gry w piłkę nożną, aby nie wypadły ani się nie zgubiły.

Inteligentne opaski

Garmin to znany producent inteligentnych bransoletek, zegarków sportowych i urządzeń GPS. Monitory fitness kierują koncentracją i kierunkiem twoich programów treningowych, motywując i wzmacniając cię w osiąganiu wyznaczonych celów. Inteligentne bransoletki fitness zapewniają również zaangażowanie w realizację planów. Dlatego dla piłkarzy bardzo ważne jest posiadanie kompatybilnych monitorów fitness i bransoletek , aby móc utrzymać swój poziom sprawności.

Części zamienne

Każdy piłkarz musi dbać o zdrowie i kondycję na najwyższym poziomie, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Jeśli jesteś na dobrej drodze, najlepiej wiedzieć, że monitory kondycji są po to, aby Ci pomóc. Czasami konieczna jest zmiana koloru paska, baterii lub ochraniacza . W tym celu można kupić części zamienne do monitorów topowych marek, takich jak Garmin , Polar , Coros , Amazfit , Sigma czy Xiaomi .

Zegarki i smartwatche

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport, czy stosujesz rutynowy plan treningowy, monitory fitness stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Inteligentne zegarki pomagają śledzić, obsługują platformy do strumieniowego przesyłania muzyki i zapewniają bogactwo statystyk i wskaźników. Dodatkowo smartwatche są wyposażone w wygodny, lekki pasek, który można łatwo owinąć wokół nadgarstka. Dzięki licznym analizom biegu, GPS i dokładnemu śledzeniu tętna zegarki Garmin są idealnym wyborem dla piłkarzy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij