up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

buty do piłki nożnej

buty do piłki nożnej

młodzieżowa piłka nożna halowa

młodzieżowa piłka nożna halowa

futbol halowy

futbol halowy

Materiał

Materiał

Ekwipunek

Ekwipunek

Kategorii

Buty Piłkarskie

Obuwie damskie

Obuwie dziecięce

Obuwie męskie

Odzież Damska

Odzież dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Trening

Wszystko( Joma )

Joma

Joma to znana na całym świecie hiszpańska firma produkująca odzież sportową, która oferuje obuwie i odzież do biegania, piłki nożnej, fitnessu, tenisa i wielu innych sportów. Firma została założona przez Fructuoso Lopez w 1965 roku. Siedziba firmy Joma w Portillo De Toledo, Hiszpania. Joma to wiodąca marka, która znajduje się w rankingu 10 najlepszych firm produkujących i dystrybuujących odzież sportową.
Joma koncentruje się obecnie na piłce nożnej, tenisie oraz odzieży i butach do biegania. Szereg lekkich i zaawansowanych technicznie kolekcji obuwia i odzieży można znaleźć w sklepach Joma. Joma oferuje ogromną różnorodność współczesnych wzorów we wszystkich swoich produktach, które zaspokoją każdą potrzebę sportowca. Jeśli jesteś oddanym piłkarzem, musisz sprawdzić naszą wielką kolekcję butów, odzieży i sprzętu piłkarskiego!

clouse menu Zamknij