up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

buty do piłki nożnej

buty do piłki nożnej

młodzieżowa piłka nożna halowa

młodzieżowa piłka nożna halowa

futbol halowy

futbol halowy

Materiał

Materiał

Ekwipunek

Ekwipunek

Kategorii

Buty

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Trening

Wszystko( Joma )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Joma

Joma to marka znana z bycia jednym z głównych producentów sportowych na świecie. Została założona w Hiszpanii w 1965 roku. Siedziba firmy znajduje się w Portillo De Toledo, a jej założycielem jest Fructuoso López. Początkowo marka zaczęła oferować obuwie do użytku ogólnego, ale stopniowo ugruntowała swoją pozycję jednego z najlepszych producentów i dystrybutorów artykułów sportowych. Oferuje szeroką gamę odzieży, butów i innych artykułów do prawie wszystkich sportów, takich jak bieganie, tenis, piłka nożna itp.
Podstawowym elementem, którego potrzebuje każdy zawodnik, jest dobrej jakości dres lub można go nazwać rozgrzewką. Dresy Joma zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci ciepło i wygodę przed i podczas meczu lub przerw. Lub w przypadku upałów mogą pomóc w utrzymaniu chłodu ciała, blokując promienie UV przed bezpośrednim uderzeniem w skórę. Dresy i t-shirty Joma mają najszerszy wybór stylów i kolorów.

Joma ma kolekcję bezszwowych butów do wszystkich sportów

Marka oferuje ekskluzywną gamę obuwia do niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Joma soccer posiada bogatą kolekcję obuwia sportowego. Jednymi z najbardziej klasycznych są buty piłkarskie Joma .Te buty piłkarskie są ulubionymi butami wszystkich piłkarzy ze względu na ich innowacyjny design i nowoczesną technologię, co czyni je idealną parą dla wszystkich piłkarzy. Ich ultralekki i wodoodporny materiał sprawia, że są bardzo wygodne i przewiewne, co ułatwia zabawę. Ponadto różne zewnętrzne i wewnętrzne kształty podeszwy są doskonale zaplanowane, aby zapewnić odpowiednią przyczepność dla stóp. Ponadto doskonała sztywność butów sprawia, że konstrukcja pozostaje taka sama, zapewniając jednocześnie wewnętrzną amortyzację chroniącą stopy przed kontuzjami.
Oprócz piłki nożnej, w którą gra się na trawie, Joma oferuje również gamę butów do futsalu, które różnią się nieco od butów piłkarskich, ponieważ mecze futsalu można rozgrywać na twardych nawierzchniach zamiast na trawie. Ze względu na różnice w powierzchniach gry, te buty do futsalu są zaprojektowane w zupełnie inny sposób niż podeszwa zewnętrzna. Buty do futsalu Joma mają wytrzymałą gumową podeszwę bez zapinania ćwieków. Świetny design i wygodny skórzany materiał sprawiają, że są one wyjątkowo wyjątkowe i łatwe do gry na twardej powierzchni.
Buty piłkarskie Joma to jedne z najlepszych butów dostępnych dla każdego piłkarza.Z biegiem czasu wprowadzali innowacje i stali się know-how marki i, jak dotąd, doskonałą opcją dla każdego piłkarza.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij