up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Torby piłka nożna

Torby piłka nożna

Znajdź szeroką gamę produktów Torby dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Torby

Marki Torby

Jak wybrać torbę piłkarską dla dzieci?

Plecaki

Plecaki to, w ich obecnym stylu, płócienne torby noszone na plecach i zabezpieczone dwoma paskami, które są trzymane na ramionach. Mogą posiadać zewnętrzne i wewnętrzne kieszenie oraz zamki błyskawiczne. Plecaki występują w różnych odcieniach i rozmiarach.

Torby

Torby to rodzaj worka wykonanego z materiału, który służy do wygodniejszego transportu rzeczy. Torby są zazwyczaj wykonane ze stabilnego materiału, posiadają wiele kieszonek i często posiadają stojak do ich przenoszenia. Wewnątrz zmieści się duża ilość rzeczy osobistych. Zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do całego sprzętu potrzebnego do treningu i późniejszego sprzątania.

Worki gimnastyczne

Worki gimnastyczne to plecaki o miękkim formacie zapinane na sznurowadła. Pozwala na przenoszenie rzeczy osobistych, ale ma mniejszą pojemność niż inne rodzaje toreb sportowych. Czasami mają zewnętrzną kieszeń na plecaku, która pozwala przechowywać małe przedmioty indywidualnie.

Torby na buty

Torby na buty to rodzaj torby używanej do przechowywania butów podczas podróży. Torby na buty są zwykle stosunkowo wykonane z tkaniny lub czasami z dowolnego materiału syntetycznego, są stabilnymi torbami i mają taki sam kształt jak but, aby zajmowały minimalną przestrzeń.

Torby naramienne

Torby na ramię umożliwiają szybkie wyjmowanie małych przedmiotów i bezproblemowe wkładanie ich z powrotem przy niewielkim wysiłku. Torby na ramię pozwalają również mieć oko na swoje rzeczy przy sobie. Jest to mała i lekka torba.

Więcej o torbach piłkarskich:

Więcej o torbach piłkarskich obejmuje kosmetyczki, saszetki, torby medyczne i torby na piłki. Możesz kupić te torby od wielu różnych marek, takich jak Adidas , Joma , Puma , Uhlsport , Mizuno , Hummel , Umbro .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij