up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Trening piłka nożna

Trening piłka nożna

Znajdź szeroką gamę produktów Trening dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Trening

Marki Trening

Co jest potrzebne do treningu piłki nożnej?

Drabinki zręcznościowe

Drabinki zręcznościowe są narzędziem treningowym używanym przez sportowców do wykonywania dużej liczby ćwiczeń zwinnościowych. Szybkie ruchy między schodami pomagają nauczyć się równowagi i koordynacji, zwiększyć tętno oraz poprawić szybkość i wyniki sportowe.

Butelki

Podczas treningu piłki nożnej musisz być nawodniony, aby osiągać najlepsze wyniki. Istnieje szeroka gama butelek nawadniających przeznaczonych dla sportowców, których można używać podczas treningu piłki nożnej.

Szyszki

Pachołki piłkarskie to prosty, ale bardzo przydatny sprzęt treningowy, w jasnych kolorach, które idealnie nadają się do ćwiczeń i ćwiczeń. Służą do ćwiczeń zwinności i szybkości dla graczy na wszystkich pozycjach i poziomach zaawansowania.

Gumki, kółka i liny

Sportowcy używają gumek, kółek i lin do treningu siły mięśni i ćwiczeń. Te materiały treningowe doskonale nadają się do treningu oporowego i pomagają poprawić szybkość i moc.

Bramki piłkarskie

Bramki piłkarskie służą do ćwiczenia kopnięć i doskonalenia techniki zdobywania bramek. Wraz z praktyką zdolność strzelania napastnika poprawia się z czasem.

Tablice taktyczne

Tablice taktyki piłkarskiej zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stworzyć własną taktykę na każdy mecz i przedstawić strategię w sposób wizualny. Te tablice magnetyczne są dostępne w różnych rozmiarach i wymiarach, które możesz wybrać dla swoich potrzeb szkoleniowych.

Koszulki treningowe do piłki nożnej

Koszulki treningowe do piłki nożnej są lekkie, oddychające i wygodne w noszeniu, ponieważ nie przeszkadzają zawodnikom w osiągach. Służą głównie do wyróżniania drużyn szkoleniowych. Adidas , Joma , Puma , Uhlsport i Asics to główne marki, które projektują je z najwyższą jakością dla piłkarzy.

Gwizdki

Gwizdki to mały element wyposażenia treningowego, ale są niezbędnym instrumentem podczas każdego meczu piłki nożnej. Sędziowie używają gwizdków do zatrzymania gry, gdy zostało popełnione wykroczenie lub upłynął czas gry.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij