Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

42k Running

O 42k Running
"42K jest marką sportową specjalizującą się w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji odzieży technicznej oraz akcesoriów do biegania.
Jej wzrost jest niepowstrzymany od jej powstania w 2010 roku. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych marek technicznych na imprezach biegowych w niemal dwudziestu krajach, z wiodącą obecnością w Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Francji i we Włoszech. 42K produkuje również spersonalizowany sprzęt techniczny dla klubów sportowych, zespołów sportowych i grup, a także kolekcje odzieży i akcesoriów dla indywidualnych sportowców.

Odzież techniczna w 100% z recyklingu

42K oferuje szeroki wybór odzieży technicznej i akcesoriów dla biegaczy wszystkich poziomów. Wśród jej gwiazd produktów są specjalnie opracowane techniczne koszulki do biegania z najnowszymi tkaninami w 100% z recyklingu.
Koszulki 42K są wykonane z najbardziej zaawansowanych technologii na rynku, aby zagwarantować doskonałą miękkość, oddychalność, szybkie schnięcie i żywe kolory.
Szeroki wybór najwyższej jakości technicznych koszulek uzupełnia wiele innych odzieży technicznej i akcesoriów specjalnie opracowanych do biegania: spodnie, legginsy, kurtki przeciwwietrzne, softshelle, skarpety, okulary polaryzacyjne...

Pasjonaci biegania

42K jest marką stworzoną przez pasjonatów biegania, a jej priorytetowym zobowiązaniem jest tworzenie odzieży technicznej i akcesoriów o doskonałym stosunku jakości do ceny, aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom pasjonatów biegania.
Jej specjalizacja jako marki biegowej opiera się na trzech filarach: dobrym projekcie, wysokiej jakości wydajności i przystępnej cenie. To przyniosło jej zaufanie i uznanie tysięcy imprez sportowych, ale także niezliczonych klubów sportowych, zespołów sportowych i oczywiście elitarnych i popularnych biegaczy różnych narodowości.

Zobowiązanie do recyklingu

42K osiągnęła w ciągu mniej niż piętnastu lat istnienia ogromną obecność w świecie biegania, uznawaną za markę biegacza popularnego w Hiszpanii, ale także w Portugalii i Irlandii.
Jednym z kluczowych wydarzeń w historii 42K jest bycie pierwszą hiszpańską marką sportową, która produkuje całą kolekcję technicznych koszulek do biegania na imprezy sportowe i biegowe dla mas z tkaninami w 100% z recyklingu.
42K postawiła sobie wielkie wyzwanie, aby do 2030 roku cały jej katalog odzieży i akcesoriów do biegania był w 100% z recyklingu jako zobowiązanie do przyczyniania się do zrównoważonego rozwoju."