up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg Hero Bottle 600ml

plus
Sigg

Sigg Hero Bottle 600ml

Opis produktu Sigg Hero Bottle 600ml

Nowa butelka do picia HERO jest idealnym towarzyszem dla wszystkich sportowców. Innowacyjny top można łatwo otwierać i zamykać ustami – napój uwalnia się dopiero po ściśnięciu butelki, nawet do góry nogami, co pozwala dowolnie kontrolować ilość płynu. Niezależnie od tego, czy biegasz, wspinasz się, jeździsz na rowerze górskim, czy po prostu na siłowni – ta niezwykle lekka butelka do picia szybko staje się niezastąpiona dla entuzjastów sportu. Butelka jest wykonana z polipropylenu i nie zawiera substancji naśladujących estrogen, ftalanów i innych szkodliwych chemikaliów – dla bezpieczniejszej przyjemności picia.


Cechy:

Szwajcarski design: ten produkt został zaprojektowany i skonstruowany przez nasz zespół i partnerów w Szwajcarii.
Bez Bpa: wszystkie składniki są wolne od 8pa.
Napoje gazowane: butelka jest szczelna w przeddzień napojów gazowanych.
Bezpieczny dla żywności: ten sygnowany produkt został wyprodukowany z materiałów, które są bezpieczne dla żywności.
Lekkość: ten produkt sig(r) został wykonany z materiałów znanych ze swojej lekkości.
Łatwe czyszczenie: dzięki swojej konstrukcji i właściwościom, możesz bardzo łatwo wyczyścić nasz produkt sigć%


Dane techniczne:

Wysokość: 24,1 cm
Średnica: 7,3 cm
Waga: 113 gr.


W tym momencie, Sigg Hero Bottle 600ml jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W traininn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Sprzęt do fitnessu i w kategorii Butle. Posiadamy szeroki wybór Butle dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Sigg Hero Bottle 600ml

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
501ml-1L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up