up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Victron energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka

Victron energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka

Victron energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka

plus
Victron energy

Victron Energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka

Opis produktu Victron energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka

Ładowarka Blue Smart IP65s 12/5 to nowa profesjonalna ładowarka akumulatorów ze zintegrowanym Bluetooth. W zestawie znajduje się również złącze prądu stałego (złącze DC). Ta ładowarka zastępuje IP65 12/5, ponieważ jest mniejszym odpowiednikiem. Ładowarka Blue Smart IP65s może być używana w urządzeniach zarówno w Twoim warsztacie, jak iw pojazdach mechanicznych, takich jak (klasyczne) samochody, motocykle, łodzie i kampery.

Wymiary 45x81x182 mm. Waga 0,6 kg.

Ekologiczna ładowarka o ultra wysokiej wydajności

Dzięki sprawności sięgającej 95% ładowarki te generują do czterech razy mniej ciepła w porównaniu ze standardem branżowym. Po całkowitym naładowaniu akumulatora zużycie spada do 0,5 wata, czyli od pięciu do dziesięciu razy mniej niż standard branżowy. Trwałe, bezpieczne i ciche.

Niskie obciążenie termiczne elementów elektronicznych.

Ochrona przed wnikaniem kurzu, wody i chemikaliów.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem: prąd wyjściowy będzie się zmniejszał wraz ze wzrostem temperatury do 60ºC, ale ładowarka nie ulegnie awarii.

Inteligentny siedmiostopniowy algorytm ładowania.

Funkcja automatycznego zasilania.

Regeneracja całkowicie rozładowanych „wyczerpanych akumulatorów”.

Automatyczna kompensacja wysokich lub niskich temperatur.

Różne inne funkcje wydłużające żywotność baterii.

Tryb niskiego poboru mocy do ładowania małych baterii.

Tryb dla akumulatorów litowo-jonowych.

Regulacja i konfiguracja oraz odczyty napięcia i prądu przez Bluetooth Smart.


W waveinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla sporty morskie i wędkarstwo, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Victron energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w waveinn w katalogu Elektronika i kategorii Ładowarki oferujemy produkty sporty morskie i wędkarstwo, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Victron energy Blue Smart IP65S 12/5 ładowarka

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Ładowarki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up