up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Picasso Ultimate Carbon Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

plus
Picasso

Picasso Ultimate Carbon Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Opis produktu Picasso Ultimate Carbon Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Nowe żebra Picasso Ultimate Carbon z nowymi kieszeniami na stopy Picasso Ultimate Carbon!

Maksymalna wydajność przy minimalnym wysiłku i wadze, prawie bez bocznych prowadnic, aby ostrze mogło pracować w 100% za darmo i bez żadnych ograniczeń dzięki kieszeni na stopy!

2 różne modele:

Standard: Ostrza o długości 78 cm.

Długi: Ostrza o długości 83 cm.


Witaj w naszej Picasso Ultimate Carbon Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego specjalnej promocji. W diveinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu nurkowy, ale również informacje na temat produktów nurkowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Płetwy kryte .

Cechy Picasso Ultimate Carbon Płetwy Do Łowiectwa Podwodnego

Kolor
Czarny
Materiał
Węgiel
Wiek
Dorośli
Użycie
Bezdech
Łowiectwo podwodne

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up