Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Scubaforce

O Scubaforce
"Scubaforce to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu do nurkowania dla nurków technicznych. Firma została założona w 2003 roku przez grupę doświadczonych nurków jaskiniowych, wrakowych i głębinowych, którzy chcieli opracować specjalistyczny sprzęt dla nowej generacji nurków technicznych. Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych i nowoczesnych produktów, które spełniają potrzeby nurków technicznych.
Skafandry suchego typu Scubaforce to jeden z flagowych produktów firmy. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić najlepszą jakość i indywidualne opcje projektowania. Skafandry te są unikalne i oferują doskonały sprzęt dla nurków. Dostępne są w różnych modelach, takich jak EXPLORER NST, XPEDITION i XPEDITION SE. EXPLORER NST to pierwszy suchy skafander bez szwów. XPEDITION i XPEDITION SE zostały zaprojektowane dla ekstremalnych warunków i oferują najwyższy poziom komfortu i ochrony.
Węże BCD Scubaforce to kolejny produkt oferowany przez firmę. Zostały zaprojektowane, aby były wytrzymałe i niezawodne. Są dostępne w różnych długościach i rozmiarach, aby pasowały do różnych rodzajów BCD. Firma oferuje również Węże regulacyjne Scubaforce, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z różnymi rodzajami regulatorów.
Kombinezony termiczne Scubaforce zostały zaprojektowane, aby zapewnić nurkom ciepło i komfort. Firma oferuje różne rodzaje kombinezonów termicznych, takie jak ARCTIC X-BASIC, ARCTIC X-PURE i ARCTIC X-NINE. ARCTIC X-NINE to pierwsze połączenie elastycznego polaru z 3M Thinsulate. Kombinezony te są przeznaczone do noszenia pod skafandrami suchymi i są dostępne w różnych rozmiarach.
Pokrowce na maski Scubaforce zostały zaprojektowane, aby chronić maski przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są dostępne w różnych kolorach. Firma oferuje również Akcesoria BCD Scubaforce, takie jak systemy obciążenia, paski podkorpusowe, głowice i łączniki do napełniania, paski na butle, kieszenie na szybkie wyciągnięcie i wiele innych niezbędnych przedmiotów.
Podsumowując, Scubaforce to firma, która dedykowana jest dostarczaniu innowacyjnych i nowoczesnych produktów, które spełniają potrzeby nurków technicznych. Produkty firmy są zaprojektowane tak, aby były wytrzymałe, niezawodne i wygodne. Zakłady produkcyjne firmy w Europie gwarantują najkrótsze czasy dostawy i oferują wyjątkowe możliwości. Produkty firmy są dostępne na całym świecie dzięki sieci dealerów i dystrybutorów."