up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Le coq sportif France XV Home Pro 2019

plus
Le coq sportif

Le Coq Sportif France XV Home Pro 2019

Opis produktu Le coq sportif France XV Home Pro 2019

Cechy:

Le coq sportif z dumą otwiera nowy rozdział swojej historii dzięki współpracy z Francuską Federacją Rugby.

W tym pierwszym sezonie koszulka będzie używana przez graczy XV de France podczas różnych turniejów we Francji i za granicą.

Wykonana z bawełny poliestrowej dla wygody i odporności, koszulka ma charakterystyczny niebieski kolor, który nawiązuje do źródeł historycznych zestawów francuskiej drużyny.

Obroża polo przypomina najlepsze godziny francuskiego rugby.

Bluzhitered sleeve, franchise z le coq sportif, dopełnia tego skromnego i eleganckiego wzoru, wraz z haftowanymi znaczkami FFR i le coq sportif.

Koszulka wykonana w całości we Francji w naszych warsztatach w Romilly sur Seine.


Myślisz o zakupie Le coq sportif France XV Home Pro 2019? Jest to jeden z top produktów goalinn, sklepu online piłka nożna. Cena 161.1435 $, jest limitowana! W goalinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Le coq sportif w super cenie. Wszystkie nasze produkty piłka nożna posiadają gwarancję producenta.

Cechy Le coq sportif France XV Home Pro 2019

Kolor
Niebieski
Płeć
Męskie
Rodzaj produktu
T-shirty
Wiek
Dorośli
Reprezentacja
Francja

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up