up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mikasa

Wszystko ( Mikasa )

O Mikasa

Kozo Mikasa założył Mikasa Manufacturing Company w Kobe w Japonii. Mikasa ugruntowała swoją pozycję jako lidera na rynku sportowych artykułów, szczególnie w dziedzinie siatkówki, piłki nożnej i futsalu. Mikasa jest znanym producentem piłek do siatkówki i piłki nożnej, które są tak dobre, że są używane na ważnych imprezach sportowych na całym świecie. Mikasa oferuje szeroki zakres produktów, w tym piłki do piłki nożnej Mikasa, piłki do futsalu Mikasa, piłki do siatkówki Mikasa, dresy Mikasa, kółka treningowe Mikasa i zestawy sprzętowe Mikasa.
Piłki do piłki nożnej Mikasa są używane w różnych ligach, w tym w FIFA i FIVB. Piłki do piłki nożnej Mikasa są bardzo starannie wykonane, aby były właściwe. Są zaprojektowane tak, aby dobrze przeciągać powietrze i trwać długo, gdy gra się nimi na boisku piłkarskim.
Piłki do futsalu Mikasa to specjalne piłki używane do gry w piłkę nożną na poziomie halowym. Są wykonane z trwałych materiałów i mają specjalną wypukłą powierzchnię, która pomaga piłce płynnie się poruszać na twardym korcie. Piłki do futsalu Mikasa są tak zaprojektowane, aby odbijać się mniej i być łatwe do kontrolowania, aby móc cieszyć się precyzyjną i sprawną grą w futsal.
Mikasa jest marką, która jest związana z siatkówką. Stała się sławna w 1968 r., kiedy wprowadziła specjalną piłkę do siatkówki o nazwie M-100. Piłki do siatkówki Mikasa są specjalnymi piłkami do gry w siatkówkę. Są zaprojektowane w odpowiednim rozmiarze, wadze i kształcie, aby uzyskać doskonałą grę w siatkówkę. Te piłki są wykonane z trwałych materiałów i łatwe w kontrolowaniu, aby zawodnicy mogli cieszyć się zabawnym i ekscytującym meczem siatkówki.
Dresy Mikasa to stroje, które można nosić na zajęcia sportowe lub działalność rekreacyjną. Zazwyczaj są dostępne w zestawie, z kurtką i pasującymi spodniami. Mikasa, marka znana z artykułów sportowych, wytwarza również te wygodne i sportowe dresy. Są zaprojektowane, aby można było w nich swobodnie się poruszać i często mają modny wygląd. Ludzie noszą je na rzeczy takie jak bieganie, ćwiczenia, czy po prostu wygodnie, a jednocześnie wyglądając cool.
Kółka treningowe Mikasa to lekkie i trwałe kółka, które dostępne są w różnych kolorach, co ułatwia je zauważenie i ustawienie w określonych formacjach. Są one często używane do oznaczania obszarów ćwiczeń, ustawiania ćwiczeń i gry w różnych sportach, w tym piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i inne. Kółka treningowe Mikasa są cennym uzupełnieniem wyposażenia każdego sportowca, dostarczając jasnych wizualnych wskazówek do poprawy skuteczności i wydajności treningu.
Zestaw sprzętu Mikasa to zbiór artykułów sportowych wyprodukowanych przez markę Mikasa. Zazwyczaj zawiera on różne przedmioty potrzebne do konkretnego sportu, takie jak piłki, pompki, siatki, kółka, pomocnicze i inne sprzęty. Jest to wygodny sposób, aby zacząć i cieszyć się sportem z odpowiednim sprzętem.
Mikasa zapewnia sportowcom narzędzia, których potrzebują, aby osiągać sukces i spełniać swoje marzenia. Produkty Mikasa są używane przez sportowców wszystkich poziomów, od rekreacyjnych graczy po elitarnych profesjonalistów, w ponad 120 krajach na całym świecie. Mikasa jest marką głęboko osadzoną w zobowiązaniu do doskonałości, stale dążącą do zapewnienia sportowcom narzędzi, których potrzebują, aby wykonywać swoją pracę jak najlepiej.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij