up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Buty do piłki nożnej

Buty do piłki nożnej

Znajdź szeroką gamę produktów Buty do piłki nożnej dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Szukasz butów piłkarskich?

Polecamy najbardziej odpowiednie dla Ciebie buty piłkarskie

Początek

Szukasz butów piłkarskich?

Polecane produkty w Buty

Marki Buty

Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?

Akcesoria

Akcesoria do butów piłkarskich są niezbędne do gry w piłkę nożną. Akcesoria te obejmują wkładki, korki, suszarki do butów itp. Wkładki do butów piłkarskich poprawiają poziom komfortu oraz zapobiegają podrażnieniom i bólom. Korki do butów piłkarskich to zewnętrzne akcesorium buta, które zapewnia dodatkową przyczepność na powierzchni.

Buty do piłki nożnej

Buty piłkarskie lub buty piłkarskie to artykuł obuwniczy, który jest używany do treningów lub meczów piłki nożnej. Buty używane na boiskach trawiastych mają ćwieki na zewnętrznej stronie podeszwy, aby ułatwić przyczepność. Korki do butów piłkarskich zapewniają ogromną siłę tarcia. Kołki zapobiegają upadkowi gracza na murawę i pozwalają mu biegać szybciej i szybko dostosowywać kierunek bez upadku. Możesz kupić te buty od Adidas , Joma , Puma , Mizuno .

Juniorskie buty piłkarskie

Juniorskie buty piłkarskie to szybkie buty do gry w piłkę nożną. Są dostępne w szerokiej gamie stylów i kolorów, z których niektóre są niezwykle żywe. Juniorskie buty piłkarskie przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek, są bardzo lekkie i wytrzymałe. Te buty są wykonane z intensywnej przędzy węglowej, która zapewnia wygodne dopasowanie. Te buty piłkarskie są jednym z podstawowych elementów gry w piłkę nożną dla młodych ludzi.

Buty do rugby

Buty do rugby to idealne obuwie stworzone do gry w rugby. Stworzone są z myślą o komforcie gry i są przystosowane do gry na boiskach trawiastych. Mają specyficzne cechy, takie jak dążenie do maksymalnej lekkości, aby doświadczenie było całkowicie wygodne i bezpieczne. Buty do rugby zwykle mają podeszwę z ćwiekami, jak w przypadku piłki nożnej, aby zapewnić maksymalną przyczepność do podłoża. Dostępne są również buty do rugby juniorów , dzięki którym najmłodsi również mogą cieszyć się tym sportem.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij