up

`Husk meg på denne datamaskinen` alternativ

Velg `Husk meg på denne datamaskinen` alternativet hvis du ønsker å bli automatisk logget inn på denne datamaskinen fremover. Din konto vil fortsette og være aktiv i 45 dager. Vennligst ikke bruk `Husk meg` alternativet ved bruk av offentlig tilgang eller den blir brukt av mer enn en person.

banner campana

SPRING GREEN FORPLIKTET TIL ET INITIATIV FOR Å REDUSERE KARBONFOTPRINTET

Små skritt for å redde planeten vår og redusere logistikkprosessens innvirkning på miljøet. Planeten vår er veldig viktig for oss, og vi vet at også for kundene våre diveinn bestemte vi oss for å jobbe med selskaper som er engasjert i miljøet og bærekraften på planeten for fremtidige generasjoner.

banner campana

Hvordan oppveier Spring karbonavtrykket til forsendelsene?

Regne utRegne ut

Spring beregner CO2 -utslippene fra hver pakke, basert på vekt, avstand og transportmiddel som brukes for levering.

KjøpeKjøpe

Spring kjøper karbonkreditter i markedet for å oppveie utslipp fra forsendelser.

DempeDempe

Demper virkningen gjennom karbonkreditter (VS- og Gold Standard -sertifikater).

Støtte prosjekterStøtte prosjekter

Investering i kreditter og obligasjoner som brukes til å støtte miljøvernprosjekter.

Prosjekter støttet av Spring

banner detalle

Beskyttelse av regnskog og biologisk mangfold i Peru



Madre de Dios Amazon REDD -prosjekt, som dekker 100 000 hektar regnskog i Peru, beskytter et unikt reservat av biologisk mangfold, truede arter og urfolkskulturer.

banner detalle

Fornybar energi gjennom vindmøller i Tyrkia


Mut Vind vindkraftverk, med etableringen av en vindpark for å produsere alternativ, fornybar og mindre forurensende energi.

Hvilke tiltak gjør du for å holde miljøbelastningen så lav som mulig?

Distribusjon av en miljøvennlig flåte som bidrar til reduksjon av forurensende utslipp generert av arbeidspendling.

Postnl har 263 økologiske sykler og 828 lastebiler utstyrt med naturgass (NGV).

Gradvis overgang til solenergi for karbonnøytral elektrisitet

Økt gjenbruk og resirkulering av materialer

"Målet med vårt Spring Green -program er å nøytralisere CO2 -fotavtrykket som genereres av internasjonal pakkedistribusjon; vi vil analysere på hver enkelt kundes miljøpåvirkning fra den endelige distribusjonen av våre pakker som vi vil konvertere til NGO Gold Standard til finansiere skogplanting og produksjon av fornybar energi. Denne handlingen kommer i tillegg til vårt program for resirkulering og gjenbruk for paller, esker og sekker og til vårt transport- og emballeringseffektivitetsprogram. "

Emiliano Vidal
Administrerende direktør Spring GDS

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Lukk