up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Devessport Piłkarzyki I Pokrowiec Na Stół Bilardowy

plus
Devessport

Devessport Piłkarzyki I Pokrowiec Na Stół Bilardowy

Opis produktu Devessport Piłkarzyki I Pokrowiec Na Stół Bilardowy

To pokrycie stołu jest przeznaczone do celów rozrywkowych i rekreacyjnych, w szczególności do użytku ze stołami do gry w piłkarzyki i stoły bilardowe.

Zapewnia ochronę powierzchni stołu, jednocześnie dodając stylowego akcentu do pokoju gier lub miejsca rozrywki.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów pokrycie jest trwałe i trwałe, zapewniając, że Twój stół pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat.

Niezależnie od tego, czy jesteś poważnym graczem, czy po prostu szukasz swobodnej zabawy, ten pokrowiec na stół jest idealnym dodatkiem do Twojego pokoju gier.
Interesuje Cię Devessport Piłkarzyki I Pokrowiec Na Stół Bilardowy? Jest w tym momencie w naszym sklepie goalinn, naszym piłka nożna sklepie online. W goalinn znajdziesz więcej produktów piłka nożna marki Devessport. Nie czekaj i ciesz się Devessport Piłkarzyki I Pokrowiec Na Stół Bilardowy - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment piłka nożna.

Cechy Devessport Piłkarzyki I Pokrowiec Na Stół Bilardowy

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Billiards

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

 • 30 return

  30-DNIOWE PRAWO
  ZWROTU ŁATWO iSZYBKO

 • Pay

  100% PEWNE I
  BEZPIECZNE ZAKUPY

 • like or return

  100% GWARANCJA
  SATYSFAKCJI

 • pice

  NAJNIŻSZE CENY
  GWARANTOWANE

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up