up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kelme Hawk IC Buty

plus
Kelme

Kelme Hawk IC Buty

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Kelme Hawk IC Buty

Nowy projekt jednego z naszych najbardziej innowacyjnych modeli, model HAWK to wytrzymały model, z cholewką zbudowaną z materiału VAMP, termozgrzewanymi panelami,
Elastyczne sznurowanie i wysokiej jakości gumowa podeszwa zewnętrzna. Konstrukcja gwarantująca trwałość i odporność


Dane techniczne:

- Skład: skóra i syntetykKelme Hawk IC Buty posiada oficjalną gwarancję Kelme. Jako oficjalny detalista Kelme, cała nasza oferta produktów piłka nożna jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W goalinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Obuwie męskie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Halowa pilka nozna buty dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Kelme Hawk IC Buty

Kolor
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up