up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Purepower Original 60g Owsiane Batony Energetyczne 24 Jednostki

plus
Purepower

Purepower Original 60g Owsiane Batony Energetyczne 24 Jednostki

Opis produktu Purepower Original 60g Owsiane Batony Energetyczne 24 Jednostki

Przekąska Energetyczna, gdy Twój magazyn energii musi zostać napełniony.

Nasz Energy Snack Original był naszym pierwszym batonem energetycznym. Podczas opracowywania produktu bardzo ważne było dla nas, aby baton energetyczny był dobrym źródłem energii, był łatwy do połknięcia i smakował fantastycznie.

Ponieśliśmy sukces! Nasza Przekąska Energetyczna stała się tak popularna, że później opracowaliśmy dwa inne smaki (kakaowy i żurawinowy). Nasz baton energetyczny można stosować przed, w trakcie lub po treningu.

Nasz Energy Snack ma stosunkowo wysoką zawartość tłuszczu roślinnego, ponieważ podczas długich dystansów często spalamy kombinowane węglowodany i tłuszcze.

Głównym składnikiem jest 45% płatki owsiane, które zapewniają dobrą bazę węglowodanową zarówno z błonnikiem, jak i pełnymi ziarnami. Złoty syrop składający się z prostych węglowodanów zapewnia końcowy szlif.

Oto dlaczego powinieneś wybrać naszą Energy Snack:

Baton energetyczny powinien składać się nie tylko z węglowodanów prostych (cukier/sacharoza), ale także z węglowodanów złożonych (błonnik/pełne ziarna), ponieważ dostarczanie energii musi odbywać się równomiernie w czasie dla optymalnego wykorzystania.Purepower Original 60g Owsiane Batony Energetyczne 24 Jednostki ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Purepower Original 60g Owsiane Batony Energetyczne 24 Jednostki zakupionego w goalinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym piłka nożna można odkryć pełną gamę produktów Purepower i dokonać zakupu produktów piłka nożna zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Purepower Original 60g Owsiane Batony Energetyczne 24 Jednostki

Kolor
Posrebrzany
Podkategorie
Energia
Ilość
Skrzynka
Trening
W trakcie
Kofeina
Bezkofeinowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up