up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Funko

Wszystko ( Funko )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Funko

Funko, nazwa synonimiczna z kolekcjonerskimi przedmiotami z kultury masowej, podbiła serca fanów na całym świecie swoimi ikonicznymi figurekami z winylu. Firma została założona w 1998 roku przez Mike’a Beckera jako mała firma produkująca nostalgiczne bobbleheady. Jednak dopiero gdy w 2005 roku na stanowisku CEO zastąpił go Brian Mariotti, marka przeszła transformacyjną podróż. Funko Pop! to teraz słynna linia kolekcjonerskich przedmiotów, która wstrząsnęła całym światem.
W zaledwie kilka dekad Funko przekształciło się z producenta niche’owych bobbleheadów w fenomen kultury masowej. Dzięki swojej zróżnicowanej ofercie przedmiotów do zbierania, Funko nadal łączy fanów na całym świecie, przypominając nam, że magia kultury masowej może świetnie pasować do dłoni. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem casualowym, czy oddanym kolekcjonerem, Funko Pop! mają szczególne miejsce w sercach entuzjastów popkultury wszędzie. Figurki Funko Pop!, zwane popularnie Popsami, charakteryzują się przesadzonymi głowami, małymi ciałami i szczegółowymi projektami. Te figury obejmują zróżnicowane fandomsy, czyniąc je marzeniem uniwersalnego kolekcjonera.

Uwiecznianie kultury masowej

Dla kolekcjonerów tworzenie kolekcji Funko Pop jest ekscytującym łowem. Wielu entuzjastów chętnie wystawia swoje Pops na półkach, w gablotach lub nawet w twórczych dioramach. Radość ze zbierania polega na śledzeniu wyjątkowych wariantów, edycji limitowanych i rzadkich znalezisk, które dodają unikalnej wartości każdej kolekcji. Miłośnicy anime mogą korzystać ze swoich pasji za pomocą figurek Funko Pop Anime. Od klasycznych serii jak Dragon Ball Z po współczesne hity jak My Hero Academia, te Popsy oddają istotę ukochanych postaci z drobiazgowymi szczegółami, żywymi kolorami i charakterystycznymi pozami. Wszechświat Marvela ożywa dzięki figurek Funko Pop Marvel. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Spider-Mana, Iron Mana czy Avengersów, możesz znaleźć swoich ulubionych superbohaterów i złoczyńców uwiecznionych jako urocze Pops, każdy prezentujący ich ikoniczne stroje i moc.
Entuzjaści Disneya w każdym wieku cenią postaci Funko Pop Disney. Od Mickey Mouse’a i Kopciuszka do Elsy i Moany, te Popsy świętują magię Disneya, czyniąc je ukochanymi dodatkami do każdej tematycznej kolekcji Disneya. Wybierz się w podróż do galaktyki daleko, daleko z figurkami Funko Pop Star Wars. Ikoniczne postacie, takie jak Luke Skywalker, Darth Vader i Princess Leia, są pięknie odtworzone, pozwalając fanom powtórzyć swoje ulubione momenty z epickiej sagi. Fani hitowego serialu telewizyjnego „Stranger Things” mogą zanurzyć się w nadnaturalnym świecie Hawkins w Indianie z figurkami Funko Pop Stranger Things. Eleven, Dustin i straszliwy Demogorgon to tylko niektóre z przerażających, a jednocześnie uroczych postaci przywołanych do życia w postaci Popsów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij