up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zabawki dla dzieci

Zabawki dla dzieci

Gry budowlane

Gry budowlane

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne

Puzzle

Puzzle

Transporty

Transporty

Gry na świeżym powietrzu

Gry na świeżym powietrzu

Kategorii

Dziecko

Kolarstwo Sportowe

Materiały Piśmienne

Sporty Miejskie

Zabawki

Wszystko( Hape )

Hape

Hape to znana marka zabawek edukacyjnych i gier dla dzieci. Hape zostało założone w 1986 roku w Niemczech przez Petera Handsteina. Hape rozwinęło się w czołowego producenta zabawek i ma wyraźną obecność na skalę globalną. Hape działa na całym świecie i otworzyło swoje biura i centra w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Z czasem marka rozwija się szybko i obecnie jest dostępna w ponad 60 krajach.
Hape jest szeroko znane z poświęcenia się skupieniu na jakości i innowacji. Hape tworzy zabawki, które pozwalają dzieciom cieszyć się zabawą i wspierają każdego rodzica w komunikowaniu się z dziećmi i interesowaniu się ich nauką. Przez ponad 30 lat Hape tworzy zabawki edukacyjne, które pomagają promować mądre zabawy poprzez rozwiązywanie problemów z pomocą zabawek przekazujących cuda światu rodzicielstwa. Najważniejszym celem Hape jest pomaganie i kierowanie dzieciom na wczesnym etapie, aby mogły żyć bardziej zrównoważonym i zdrowszym życiem.
Hape jest oddane tworzeniu zabawek, które promują rozwój intelektualny, fizyczny, emocjonalny i społeczny dziecka. Marka starannie projektuje zabawki, aby zachęcać do innowacji, rozwiązywania problemów, wyobraźni i twórczej zabawy. Hape używa drewna, bambusa, farb wodnych i materiałów naturalnych do tworzenia zabawek.

Asortyment zabawek Hape

Zabawki Hape dla niemowląt zostały stworzone, aby bawić, angażować i promować rozwój psychiczny niemowląt i młodych dzieci. Hape stworzyło te zabawki, aby wzmocnić zmysły dziecka, zachęcić do eksploracji i rozwijać małe i duże umiejętności motoryczne. Gry budowlane Hape zwykle obejmują układanie, wiązanie i organizowanie różnych elementów do tworzenia struktur, projektów i wyobrażonych ustawień. Puzzle Hape dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, aby dostosować je do dzieci o różnym poziomie umiejętności i wieku. Te puzzle zwykle mają kolorowe wzory i tematy, takie jak zwierzęta, samochody i natura. Gry na świeżym powietrzu Hape są przeznaczone do zachęcania dzieci do nauki i zabawy w otoczeniu zewnętrznym, które pomaga wzmocnić ich interakcje społeczne i umiejętności wyobraźni. Tworzą zabawki Hape z odnawialnych źródeł drewna, bambusa i innych materiałów naturalnych. Używają farb na bazie wody i nietoksycznych powłok, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom podczas zabawy. Domki dla lalek Hape są słynne z unikalnego designu, dbałości o szczegóły i skupienia się na wyobraźni. Hape zwykle tworzy domki dla lalek z wysokiej jakości drewna i materiałów przyjaznych dla środowiska. Zestawy pociągów Hape zawierają akcesoria, takie jak mosty, tunele, szyny, wieże i figurki, aby zwiększyć wartość zabawy w prawdziwym świecie pociągu. Zabawki kuchenne Hape przypominają realistyczne przedmioty kuchenne, takie jak płyty grzewcze, piece, zlewy i miejsca do przechowywania.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij