up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gry budowlane

Gry budowlane

Gry planszowe

Gry planszowe

Litery

Litery

Puzzle

Puzzle

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne

Gry na świeżym powietrzu

Gry na świeżym powietrzu

Kategorii

Dziecko

Karmienie

Kolarstwo Sportowe

Materiały Piśmienne

Meble

Zabawki

Wszystko( Janod )

Janod

Janod, słynna marka w świecie zabawek dla dzieci, od swojego powstania fascynuje młode umysły swoimi innowacyjnymi i wyobraźniowymi tworami. Założona we Francji w 1970 roku Janod powstała z pragnienia połączenia zabawy i nauki. Z niezachwianym zobowiązaniem do jakości, bezpieczeństwa i wspierania rozwoju dzieci Janod stał się zaufanym i cenionym przez rodziny na całym świecie brandem. W ofercie znajduje się doskonały zbiór zabawek Janod dla każdego dziecka bez względu na wiek i płeć. Z łatwością można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości produktów Janod dostępnych online w sklepie Kidinn.
Podsumowując, podróż Janod od swojego powstania w 1970 roku do statusu ukochanej globalnej marki była podporządkowana wspieraniu kreatywności, nauki i radości w życiu dzieci. Z imponującą gamą zabawek, układanek, stołów edukacyjnych, gier stołowych i gier zewnętrznych Janod nadal pozostaje latarnią jakości, innowacji i zobowiązania do wspierania holistycznego rozwoju dziecka poprzez moc zabawy.

Odkryj dziedzictwo twórczej zabawy i radości z Janod

Zabawki Janod to coś więcej niż tylko zabawki; to bramy do świata kreatywności, nauki i eksploracji. Od drewnianych klocków, które wspierają rozwój małych motoryki po interaktywne gry edukacyjne, które rozpalają rozwój poznawczy, zabawki Janod dostosowane są do różnych grup wiekowych i zainteresowań. Każda zabawka jest starannie wykonana z połączenia estetyki i funkcjonalności, wspierając rozwój dziecka i dostarczając godzin radości. Puzzle Janod stanowią precyzyjne dzieła sztuki, które wyzwalają i fascynują młode umysły. Wykonane z trwałych materiałów, te puzzle obejmują zarówno proste wzory dla początkujących, jak i skomplikowane, wieloczęściowe układanki dla zaawansowanych puzzlerów. Ogromna różnorodność motywów, od zwierząt po krajobrazy po światy fantazji, rozpala wyobraźnię i umiejętności rozwiązywania problemów, czyniąc puzzle Janod angażującym zajęciem dla dzieci i dorosłych.
Stół edukacyjny Janod jest centrum odkryć i zabawy, zaprojektowanym w celu stymulowania zmysłów i intelektu dziecka. Z połączenia interaktywnych elementów, takich jak koła zębate, suwaki i labirynty, stół ten wspiera eksplorację zmysłową, koordynację wzrokowo-ruchową i myślenie logiczne. Stół edukacyjny wyraża zobowiązanie Janod do łączenia nauki i zabawy bezproblemowo. Gry stołowe Janod łączą rodziny i przyjaciół na wspólne godziny zabawy. Te gry obejmują zarówno klasyczne gry planszowe z twistem, jak i współczesne strategiczne wyzwania. Zaprojektowane w celu promowania zdrowej konkurencji, interakcji społecznych i myślenia strategicznego, gry stołowe Janod oferują przyjemny sposób na łączenie pokoleń wspólnymi doświadczeniami. Janod zdaje sobie sprawę z znaczenia zabaw na świeżym powietrzu w rozwoju dziecka. Ich kolekcja gier zewnętrznych zachęca do aktywnych odkryć i kreatywności w otoczeniu świeżego powietrza. Od gier balansujących po tradycyjne zestawy sportowe z drewna, oferta gier zewnętrznych Janod zainspiruje dzieci do ruchu, zabawy i rozwoju zarówno fizycznego, jak i mentalnego.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij