up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Philips Avent

Philips Avent

Wszystko ( Philips Avent )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Philips Avent

Firma Philips Avent jest renomowanym producentem produktów dla niemowląt, który od ponad 30 lat dostarcza rodzicom innowacyjne i niezawodne produkty dla niemowląt. Marka oferuje rodzicom produkty, które pomagają w pielęgnowaniu zdrowia i wzrostu dziecka, ułatwiając doświadczenia rodzicielskie. Dzięki swojemu zobowiązaniu do jakości i bezpieczeństwa, marka Philips Avent jest marką, której rodzice mogą zaufać, aby zapewnić im najlepsze innowacyjne i niezawodne produkty dla swoich maluchów. Jej oferta butelek, podgrzewaczy do butelek, smoczków i smoczków promuje naturalny rozwój i ułatwia doświadczenie rodzicielskie.

Jednym z najpopularniejszych produktów Philips Avent jest jego szeroki wybór butelek dla dzieci. Butelki Philips Avent zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać naturalny kształt i uczucie piersi matki, co ułatwia dzieciom przełączanie się między karmieniem piersią a butelką. Butelki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dostępne są w różnych rozmiarach, aby odpowiadać na różne etapy rozwoju dziecka. Podgrzewacz do butelek Philips Avent jest kolejnym niezbędnym produktem dla rodziców. Jest zaprojektowany tak, aby delikatnie i równomiernie podgrzewać butelki dla dzieci, zapewniając, że mleko jest w idealnej temperaturze do karmienia. Podgrzewacz do butelek ma kompaktowy i elegancki design, co ułatwia jego przechowywanie i użycie. Można go także używać do podgrzewania słoików z jedzeniem dla dzieci.

Smoczki Philips Avent są wykonane z materiałów bez BPA i dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, aby odpowiadać na potrzeby dziecka. Smoczki są zaprojektowane w celu promowania naturalnego rozwoju ustnego, a także wyposażone w pierścień bezpieczeństwa, który ułatwia usunięcie smoczka z buzi dziecka. Smoczki Philips Avent to kolejny ważny produkt od tej marki. Smoczki są zaprojektowane tak, aby przypominać naturalny kształt i uczucie piersi matki, co ułatwia dzieciom przejście między karmieniem piersią a butelką. Smoczki dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, aby odpowiadać na różne etapy rozwoju dziecka. Są także wykonane z wysokiej jakości materiałów, wolnych od szkodliwych chemikaliów, zapewniając, że są one bezpieczne w użyciu.
Butelka Philips Avent Natural to kolejny popularny produkt tej marki. Naturalna butelka jest zaprojektowana tak, aby przypominać naturalny kształt i uczucie piersi matki, co ułatwia dzieciom przełączanie się między karmieniem piersią a butelką. Naturalna butelka ma również system anty-kolkowy, który zmniejsza ilość powietrza, którą dziecko wdycha, zmniejszając ryzyko kolkowych i innych problemów trawiennych.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij