up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sporty Wodne Sklep dla Dzieci

Sporty Wodne sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Sporty Wodne dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sporty Wodne

Marki Sporty Wodne

Co warto wiedzieć o sportach wodnych dla dzieci?

Płetwy, maski i fajki

Kiedy pomagasz swoim dzieciom pływać, płetwy, maski i fajki to kluczowy sprzęt do sportów wodnych, z którym Twoje dziecko powinno się zapoznać. Płetwy pomagają nurkom poruszać się z mocą i szybkością. Maski do pływania zapewniają optymalne wsparcie podczas pływania i eksploracji otwartych wód.

Okulary ochronne

Okulary pływackie nie tylko chronią oczy dziecka przed wszystkimi chemikaliami w wodzie basenowej, ale także zapewniają mu wyraźne i precyzyjne widzenie. Aby jak najlepiej wykorzystać pływanie, konieczna jest klarowność widzenia. Dlatego musisz nosić okulary pływackie , aby Twoje wrażenia były przyjemne.

Pływające maty

Materac dmuchany i pływaki to najlepsze narzędzia dla dzieci rozpoczynających naukę pływania. Nadmuchiwane maty są dostępne w różnych kształtach, typach i rozmiarach, aby pomóc w utrzymaniu pływalności. Dostępne są w żywych kolorach, które dodają im atrakcyjności.

Nadmuchiwane baseny

Nie ma lepszego sposobu na zaangażowanie dzieci w wodne zajęcia niż nadmuchiwane baseny . Basen dla dzieci jest skromną inwestycją i oferuje niezliczone korzyści. Ponieważ nadmuchiwane baseny są łatwe w instalacji i istnieją bardzo proste modele. Możesz kupić najlepsze baseny wiodących marek, takich jak Intex , Trespass , Bestway , Ecd Germany .

Koszule termoaktywne

Koszulki termoochronne to zazwyczaj rodzaj koszulek sportowych przeznaczonych do ochrony skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, wysypkami i chemikaliami w basenie. Zwykle są używane do surfowania i pływania, ponieważ są lekkie i ciasne. Najczęściej wykonane są z poliestru, nylonu lub spandeksu.

Kapelusze do pływania

Czepki kąpielowe oferują wiele korzyści podczas noszenia ich na basenie. Utrzymują włosy z dala od twarzy, chronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniami słonecznymi i chemikaliami oraz zapobiegają przedostawaniu się wody.

Stroje kąpielowe

Wybór wysokiej jakości kostiumu kąpielowego jest niezbędny, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo w basenie. Strój kąpielowy, który wybierzesz, powinien być dobrze dopasowany, aby mogła swobodnie poruszać się w wodzie. Dobrej jakości stroje kąpielowe dla chłopców wykonane są z nylonu, lycry lub spandeksu.

Więcej o sportach wodnych dla dzieci:

Do uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing czy pływanie, musisz mieć różne rodzaje sprzętu i akcesoriów. Aby doświadczenie było przyjemniejsze i przyjemniejsze, wybierz najlepszej jakości rękawiczki, sprzęt do nauki pływania, pianki, kamizelki, mokre skarpety i buty oraz buty do wody.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij