Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Sporty wodne

Sporty wodne sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Sporty wodne dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sporty wodne

Marki Sporty wodne

Co warto wiedzieć o sportach wodnych dla dzieci?

Płetwy, maski i fajki

Kiedy pomagasz swoim dzieciom pływać, płetwy, maski i fajki to kluczowy sprzęt do sportów wodnych, z którym Twoje dziecko powinno się zapoznać. Płetwy pomagają nurkom poruszać się z mocą i szybkością. Maski do pływania zapewniają optymalne wsparcie podczas pływania i eksploracji otwartych wód.

Okulary ochronne

Okulary pływackie nie tylko chronią oczy dziecka przed wszystkimi chemikaliami w wodzie basenowej, ale także zapewniają mu wyraźne i precyzyjne widzenie. Aby jak najlepiej wykorzystać pływanie, konieczna jest klarowność widzenia. Dlatego musisz nosić okulary pływackie , aby Twoje wrażenia były przyjemne.

Pływające maty

Materac dmuchany i pływaki to najlepsze narzędzia dla dzieci rozpoczynających naukę pływania. Nadmuchiwane maty są dostępne w różnych kształtach, typach i rozmiarach, aby pomóc w utrzymaniu pływalności. Dostępne są w żywych kolorach, które dodają im atrakcyjności.

Nadmuchiwane baseny

Nie ma lepszego sposobu na zaangażowanie dzieci w wodne zajęcia niż nadmuchiwane baseny . Basen dla dzieci jest skromną inwestycją i oferuje niezliczone korzyści. Ponieważ nadmuchiwane baseny są łatwe w instalacji i istnieją bardzo proste modele. Możesz kupić najlepsze baseny wiodących marek, takich jak Intex , Trespass , Bestway , Ecd Germany .

Koszule termoaktywne

Koszulki termoochronne to zazwyczaj rodzaj koszulek sportowych przeznaczonych do ochrony skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, wysypkami i chemikaliami w basenie. Zwykle są używane do surfowania i pływania, ponieważ są lekkie i ciasne. Najczęściej wykonane są z poliestru, nylonu lub spandeksu.

Kapelusze do pływania

Czepki kąpielowe oferują wiele korzyści podczas noszenia ich na basenie. Utrzymują włosy z dala od twarzy, chronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniami słonecznymi i chemikaliami oraz zapobiegają przedostawaniu się wody.

Stroje kąpielowe

Wybór wysokiej jakości kostiumu kąpielowego jest niezbędny, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo w basenie. Strój kąpielowy, który wybierzesz, powinien być dobrze dopasowany, aby mogła swobodnie poruszać się w wodzie. Dobrej jakości stroje kąpielowe dla chłopców wykonane są z nylonu, lycry lub spandeksu.

Więcej o sportach wodnych dla dzieci:

Do uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing czy pływanie, musisz mieć różne rodzaje sprzętu i akcesoriów. Aby doświadczenie było przyjemniejsze i przyjemniejsze, wybierz najlepszej jakości rękawiczki, sprzęt do nauki pływania, pianki, kamizelki, mokre skarpety i buty oraz buty do wody.