Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Meble

Meble sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Meble dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Meble

Marki Meble

Jak wybrać meble dziecięce?

Łóżka

Łóżko to element wyposażenia, który służy jako miejsce do spania, relaksu i ukojenia. Najbardziej zaawansowane łóżka składają się z gładkiego, miękkiego materaca na stelażu. Materac ustawia się na stabilnym dnie, często z drewnianych prętów, lub na podłodze sprężynowej. Łóżka dla dzieci można kupić w firmach flexa , vidaxl , wookids .

Regały i półki

W skład mebli wchodzą również regały i półki . Regały służą do przechowywania w nich książek. Ustawiając książki w regałach, Twoje książki pozostają chronione. Półki służą również do umieszczania w nich ważnych rzeczy. Regały i półki są często wykonane z drewna.

Wieszaki

Wieszaki na ubrania to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju. Półki służą do układania na nich płaszczy i innych ubrań.

Sofy

Kanapy są meblami i jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia pokoju. Sofy służą do siedzenia wielu osób. Zwykle ma kształt ławki, z tapicerowanymi bokami i zwykle jest wykonany ze sprężyn i wygodnych poduszek i poduszek.

Magazynowanie

Przechowywanie to szafa z półkami i szufladami do przechowywania lub ustawiania rzeczy. Niektóre magazyny są wolnostojące, podczas gdy inne są wbudowane w ścianę lub połączone z nią jak szafka farmaceutyczna. Magazyny są zazwyczaj tworzone z drewna, malowanej stali lub materiałów sztucznych. Więcej o meblach:
W Kidinn posiadamy również artykuły takie jak dekoracje, krzesła do przewijania, komody, stoły.