up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Dziecko Sklep dla Dzieci

Dziecko sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Dziecko dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Dziecko

Marki Dziecko

Jakiego sprzętu potrzebuję do opieki nad dziećmi?

Artykuły do kąpieli

Wanny dla dzieci są ważnym sprzętem, który musisz umieścić na swojej liście opieki nad dziećmi. Nie nadają się dla noworodków, ponieważ nie mogą samodzielnie siedzieć. Można jednak znaleźć foteliki do kąpieli ze specjalnym podparciem, na którym dziecko może się wygodnie ułożyć, abyś mógł z łatwością zapewnić mu dobrą kąpiel. Fotele do kąpieli są lekkie, kompaktowe i łatwe do ustawienia i przechowywania.

Siedzenia samochodowe

Wśród wszystkich rzeczy, które kupujesz dla swoich dzieci, dobry fotelik samochodowy jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia, którego potrzebujesz do opieki nad dzieckiem. Kiedy podróżujesz z dziećmi, foteliki samochodowe są niezwykle przydatną i bezpieczną opcją. Foteliki samochodowe muszą spełniać normy bezpieczeństwa.

Monitorowanie dziecka

Elektroniczna niania do śledzenia dziecka jest jednym z niezbędnych elementów opieki nad dzieckiem. Wyposażenie dziecka do kontynuacji daje spokój, zwłaszcza rodzicom po raz pierwszy. Bezpieczeństwo i opieka nad dziećmi powinny być Twoim najwyższym priorytetem. Podczas wykonywania prac domowych niania z obsługą Wi Fi pomaga mieć oko na dziecko i otrzymywać informacje, kiedy śpi lub budzi się.

Zmiana pieluchy

Musisz zmieniać pieluchy dla niemowląt wiele razy dziennie. Zaawansowany system usuwania pieluch pomaga pozbyć się pieluch dziecięcych bez konieczności wychodzenia do zewnętrznych koszy. System usuwania pieluch jest łatwy w użyciu i opróżniany, zapewnia antybakteryjną powłokę na każdej pieluszce i owija pieluchy, aby zapobiec nieprzyjemnym zapachom i drobnoustrojom.

Wózki spacerowe

Wózki spacerowe to świetny sprzęt, którego potrzebujesz dla swojego dziecka. Wózki spacerowe to małe krzesła na kółkach. Są odpowiednie zarówno dla niemowląt, jak i małych dzieci. Wózki spacerowe są bezpieczne i łatwe do przenoszenia, ponieważ po złożeniu rozkładają się na płasko. Jest to najczęściej stosowana forma transportu dla noworodków i małych dzieci. Cybex , Maclaren , Baby Jogger , oraz cbx projektują i oferują najwyższej jakości wózki dziecięce.

Wózki

Wózki są ratunkiem dla rodziców, zwłaszcza gdy chcą biegać lub chodzić na zewnątrz. Wózki umożliwiają noszenie dziecka przy sobie bez konieczności noszenia go w dłoniach. Są wygodne dla noworodków. Jeśli kupujesz wózki dla dzieci w wieku od 6 do 12 miesięcy, upewnij się, że mają one opcję odchylania, ponieważ niemowlęta nie mogą długo siedzieć.

Więcej o opiece nad dziećmi:

Jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, bezpieczeństwo i higiena to dwie ważne kwestie. Akcesoria do fotelików samochodowych, na spacer, wózki i akcesoria do krzesełek, bezpieczeństwo w domu, odpoczynek i sen, karmienie i latencja, nawilżacze i oczyszczacze, smoczki i gryzaki to tylko niektóre z niezbędnych sprzętów i akcesoriów, których potrzebujesz dla swojego dziecka.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij