up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Siedzenia samochodowe

Siedzenia samochodowe

akcesoria - Fotelik samochodowy

akcesoria - Fotelik samochodowy

akcesoria - wózki i spacerówki

akcesoria - wózki i spacerówki

Sport

Sport

buggy

buggy

Wysokie krzesła

Wysokie krzesła

Kategorii

Dziecko

Karmienie

Kolarstwo Sportowe

Wszystko( Cybex )

Cybex

Cybex pracuje nad bezpieczeństwem dzieci (foteliki samochodowe, wózki i nosidełka). Firma została założona w 2005 roku przez Martina Posa w Hongkongu jako CYBEX Industrial. Cybex posiada placówki w Hongkongu, Kulmbach, Bayreuth i Pradze, a jego produkty są sprzedawane na całym świecie. Firma opracowuje systemy do transportu niemowląt i dzieci do 12 lat oraz foteliki samochodowe i nosidełka dla dzieci. Innowacyjna funkcjonalność i niesamowite bezpieczeństwo określają Cybex. Jest to najbardziej znana marka tworząca wózki i sprzęt turystyczny dla dzieci.

Cybex to najlepsza marka produktów zapewniających bezpieczeństwo dzieciom

Cybex oferuje szereg wyższych wózków z niesamowitymi strukturami i elementami. Wózki Cybex posiadają wszystko w jednym, w tym tryb tyłem do kierunku jazdy, do przodu i z zagłówkiem. Cybex oferuje również bujaki, które mają 360-stopniową obrotowość i wiele opcji kolorystycznych. Fotelik samochodowy Cybex dla niemowląt łączy istotne technologie bezpieczeństwa w kompatybilnym kompartamencie. Sygnały docierają do opiekuna przez smartfon, aby potwierdzić bezpieczeństwo dzieci w różnych niebezpiecznych warunkach. Ponadto, Cloud Q z Sensorsafe oferuje połączenie doskonałej ochrony i unikatowego planu podróży dla najlepszego bezpieczeństwa wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Cybex ultra lekki wózek z oddychającą siatką i jednym przyciskiem siodła. Cybex wózek spacerowy jest najlepszy do dopasowania do wysokiego stylu życia rodzinnego. Cybex wózek spacerowy jest niezbędnym fundamentem, dzięki któremu można przymocować jedną z czterech opcji i cieszyć się bezproblemową wspinaczką i zjazdem.
Akcesoria fotelika samochodowego Cybex obejmują uchwyt na kubek samochodowy, który utrzymuje napoje dziecka w mocnym miejscu: łatwo go podłączyć do stałych fotelików samochodowych Cybex i zapewnia odpowiednie miejsce dla butelki lub kubka dziecka. Cybex infant car seat rain cover chroni dziecko przed pragnieniem i relaksem w trudnych warunkach atmosferycznych. Elastyczna podstawa umożliwia łatwe podłączanie i odłączanie podczas podróży. Osłona przeciwsłoneczna może być podłączona do osłony słonecznej fotelika samochodowego, aby zapewnić kompleksową ochronę UPF50 +.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij