up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sporty Zimowe Sklep dla Dzieci

Sporty Zimowe sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Sporty Zimowe dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sporty Zimowe

Marki Sporty Zimowe

Co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie swoich dzieci podczas uprawiania sportów zimowych?

Kaski narciarskie

Kaski narciarskie są specjalnie opracowane i produkowane dla tego sportu. Kaski służą do ochrony głowy w razie upadku lub zderzenia. Kaski są dostępne w różnych stylach i zazwyczaj mają twardą skorupę zewnętrzną z wewnętrzną wyściółką. Najlepsze kaski można kupić w sklepach takich jak Salomon , Rossignol , Alpina , CMP , Atomic i POC .

Kurtki narciarskie

Kurtki narciarskie są niezbędnym elementem uprawiania sportów zimowych. Kurtki są stworzone do zakładania na resztę odzieży podczas uprawiania sportów zimowych. Kurtka jest zwykle wykonana ze skóry, poliestru lub innych materiałów i ma kieszenie. Kurtki są często używane przez dzieci jako zwykła odzież wierzchnia w sezonie zimowym.

Spodnie narciarskie

Spodnie śnieżne często mają elastyczną talię. Spodnie do sportów zimowych są wykonane z poliestru, aby utrzymać ciepło nóg podczas zimnej pogody. Te spodnie są również dobrze wentylowane, aby zapewnić suchość podczas uprawiania sportów zimowych. Występują w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Buty narciarskie i snowboardowe

Buty narciarskie i snowboardowe to ważne akcesoria do uprawiania sportów zimowych. Buty te są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału i mogą służyć przez długi czas. Podeszwa tych butów została stworzona, aby ułatwić chodzenie po śniegu. Buty narciarskie i snowboardowe również utrzymują stopy w cieple i suchości w zaśnieżonych obszarach i chronią stopy przed wilgocią.

Narty

Narty są wykonane z trwałego materiału, który dobrze układa się pod stopami i ślizga po śniegu. Narty są dłuższe niż szerokie. Łączą się z butami za pomocą wiązań, z wolnym, zablokowanym lub częściowo dopasowanym obcasem. Narty są wykonane z twardych, ale elastycznych materiałów, dzięki czemu z łatwością ślizgają się po śniegu.

Deski snowboardowe

Deski snowboardowe są niezbędnym wyposażeniem snowboardu i służą do ślizgania się po powierzchni śniegu. Zazwyczaj deska snowboardowa jest zbudowana z mocnej substancji drzewnej, która jest osadzona w wielu powłokach z włókna szklanego. Teraz deski snowboardowe są dostępne na rynku w wielu różnych wzorach i kolorach.

Wiązania snowboardowe i wiązania narciarskie

Wiązania snowboardowe i wiązania narciarskie to nieodzowne elementy sportów zimowych, takich jak jazda na nartach czy snowboardzie. Wiązania są Twoim bezpośrednim łącznikiem ze snowboardem lub nartami, przenosząc Twoje ruchy mięśniowe na deskę. Jeśli Twoje wiązania snowboardowe i narciarskie dobrze pasują do Twojej deski, przeżyjesz przyjemniejszą przygodę z jazdą.

Rakiety śnieżne

Rakiety śnieżne to podpórki pod stopy do trekkingu po śniegu. Stabilna podstawa kompensuje ciężar chłopca lub dziewczynki i pozwala im chodzić po śniegu. Rakiety śnieżne z regulowanymi wiązaniami sprawiają, że idealnie nadają się jako obuwie zimowe. Rakiety śnieżne również utrzymują stopy w cieple i zapobiegają poślizgnięciu się na śniegu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij