up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

plus
New balance

New Balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

Opis produktu New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną WiśniąNie musisz już dłużej czekać, przedstawiamy Ci nowe buty do biegania FRESH FOAM X MORE V2 RUNNING SHOES, zaprojektowane tak, aby zoptymalizować uczucie komfortu i amortyzacji.

Te wysokowydajne buty do biegania w maratonie mają znacznie szerszą podeszwę środkową, która w połączeniu z technologią Fresh Foam X zapewnia znacznie lepszą równowagę i amortyzację.

Wykonany jest z biodegradowalnych materiałów, które zmniejszają negatywny wpływ na środowisko. Jego górna część wykonana jest z przewiewnej siateczki. Posiada pleciony system zapinania i wyściełany język. Po bokach prezentuje logo NB w 3D.
Wzywamy wszystkich outsiderów.

Dzięki naszej najgrubszej amortyzacji na szlaku, świeża pianka zapewnia większą wygodę i ochronę bez obciążania.

Wytrzymała cholewka i przyczepna podeszwa zewnętrzna gotowa na te wytrzymałe buty szlakowe na mile błota, skał i niespodzianek.

Cechy:

Spadek 4 mm:

Ze względu na różnice powstałe podczas rozwoju i procesów produkcyjnych, wszystkie odniesienia do spadku 4 mm są przybliżone. Świeży materiał Foamx wykorzystuje nasze najnowsze postępy w danych do projektowania, aby zapewnić precyzyjną miękkość pod stopami dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne Materiał syntetyczny/siatkowy Następny poziom miękki:

Nasza najgrubsza podeszwa środkowa ze świeżej pianki zapewnia dodatkowy komfort i gotowość na przygodę:

Wodoodporny, ale oddychający w każdych warunkach Trakcja w każdym terenie:

Podeszwa zewnętrzna z zaczepami zapewnia pewność na trudnych trasach Dane techniczne:

Waga:

252 gramów (8,9 uncji)


Co sądzisz o New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie prowadzenie i triathlon, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z New balance. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Obuwie damskie.

Cechy New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

Krok
Neutralny
Drop
0-4 mm
Kolor
Niebieski
Waga obuwia
Od 250 g do 300 g
Właściwości
Wodoodporny
Szerokość buta
Standardowy
Jedyna technologia
Vibram®

Tecnologias New balance Fresh Foam X More V2 Jogurt Z Czarną Wiśnią

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up