up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

szlak mężczyzn

szlak mężczyzn

szlak kobiet

szlak kobiet

The New Lone Peak

The New Lone Peak

droga mężczyzn

droga mężczyzn

droga kobiet

droga kobiet

The New Rivera

The New Rivera

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Sprzęt Do Biegania

Wszystko( Altra )

Altra

Altra to marka pasjonatów biegaczy, którzy tworzą produkt, którego używają na co dzień i są podekscytowani tym, że mogą inspirować świat do naturalnego ruchu. Zostały założone na zapleczu specjalistycznego sklepu do biegania w górach Wasatch, aby pomóc ludziom biegać bardziej naturalnie i bez kontuzji, i to jest tym, co ich dzisiaj napędza.
Podczas pracy w sklepie jego założyciele zauważyli, że pomimo oferty butów do biegania na rynku i postępu technologicznego w obuwiu, kontuzje związane z bieganiem wydawały się rosnąć. Po zbadaniu i przetestowaniu tysięcy butów, odkryli możliwość zrewolucjonizowania rynku i zaoferowania alternatywy dla konwencjonalnego, standardowego w branży zwężanego palca i podwyższonej pięty. W rezultacie marka została założona z myślą o naturalnej wydajności, w tym Balanced Cushioning, nosku FootShape™ i projektach dostosowanych do płci.

Altra przebyła długą drogę od wprowadzenia na rynek swojego pierwszego buta w 2011 roku. Dziś produkuje ponad 25 różnych modeli butów do szosowych, szlakowych, outdoorowych, gimnastycznych i codziennych ubrań i sprzedaje się w ponad 50 krajach. całego świata. Wyraźnym przykładem poprawy w stosunku do butów do biegania Altra jest model Altra Trail Running Olympus 4 , który wykorzystuje technologię InnexFlex, która zapewnia większą wydajność, lub model Altra Trail Running Lone Peak .

clouse menu Zamknij