up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

szlak mężczyzn

szlak mężczyzn

szlak kobiet

szlak kobiet

Timp 4

Timp 4

droga mężczyzn

droga mężczyzn

droga kobiet

droga kobiet

Olympus 5

Olympus 5

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Wszystko( Altra )

Altra

Altra to amerykańska firma produkcyjna, która projektuje, wprowadza na rynek i sprzedaje buty sportowe do biegania w terenie, biegania na asfalcie i ogólnego obuwia. W 2016 roku marka zaufała strojom do biegania i spacerów do swojej linii produkcyjnej z kurtek, szortów, koszulek i skarpetek. Altra jest znaną i słynną marką do biegania specjalistycznego i biegania w terenie na całym świecie.

Altra to świetna marka dla butów

Marka Altra to świetny but do biegania na asfalcie i w terenie. Jeśli szukasz buta amortyzującego do biegania w terenie, Altra to marka, którą powinieneś kupić. Jeśli jednak jesteś bardziej wartościowy niż naturalny kształt, który zmusza twoje dolne części ciała do pracy, aby ci pomóc, Altra również jest odpowiednią marką. Każdy but Altra jest wykonany na platformie zrównoważonej amortyzacji, która ustawia piętę i palce stóp równo daleko od ziemi. Ten biologiczny fundament pomaga w optymalnym wyrównaniu, zwiększa bardziej użyteczną formę i umożliwia niskoenergetyczny zaczep. Zero różnicy pięty do palca utrzymuje przednią część i piętę w dokładnie tej samej wysokości, co zachęca do bardziej użytecznej postaci i wyrównania. Altra wykonuje wszystkie swoje buty biegowe za pomocą swojego Foot shape toe box, podkreślając prawdziwy kształt stopy zamiast zwężać się ku palcom, jak większość innych butów biegowych. Altra Lone Peak oferuje te wodoodporne buty do biegania w terenie w celu dodatkowej ochrony przed elementami. Niezależnie od tego, czy na asfalcie, czy w terenie, biegówki Altra dla mężczyzn i kobiet zapewniają wygodę i trwałość, aby pomóc ci w ruszeniu. Buty Altra dla mężczyzn i kobiet wykorzystują Foot shape toe box, który pozwala palcom rozłożyć się i zrelaksować, aby poprawić siłę i odpych podczas biegu, a także węższą piętę i wyższą ścianę boczną zaprojektowaną dla stopy. Posiadają również technologię zrównoważonej amortyzacji, która pomaga w formie i zachęca do niskoenergetycznego lądowania. Bez względu na to, czego szukasz, znajdziesz idealny but w Altra. Altra Olympus jest jak nigdy wcześniej nie widziany. Ten maksymalny ochronnik do biegania w terenie ma wzmocnioną premium języczek dla lepszego utrzymania się. Górna część siatki jest oddychająca i trwała na długie, męczące dni w terenie, a środek Flex wewnętrzny zapewnia zwiększoną elastyczność i wydajność. Ponadto Altra Rivera została zaprojektowana tak, aby działać jak rękawica i wyścig jak bryza.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij