up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

piesze wędrówki kobiet

piesze wędrówki kobiet

wędrówki męskie

wędrówki męskie

Dzieci

Dzieci

bieganie przełajowe dla mężczyzn

bieganie przełajowe dla mężczyzn

biegi przełajowe dla kobiet

biegi przełajowe dla kobiet

Buty codzienne

Buty codzienne

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Wszystko( Merrell )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Merrell

Merrell to słynna marka odzieży i obuwia. Merrell to marka założona przez Clarka Matisa, Johna Schweizera i Randiego Merrella w 1981 roku.
Marka ma na celu tworzenie produktów łączących styl, wygodę i wydajność dla osób, które chcą odważnie eksplorować. Jest poświęcona tworzeniu sprawiedliwej i inkluzywnej kultury. W Merrell zespół wierzy w dzielenie się mocami bycia na świeżym powietrzu. Walczy o inspirowanie ludzi na całym świecie i o pomoc w zapewnieniu trasy. Jego wizją jest tworzenie i dostarczanie starannie przygotowanych, precyzyjnie przetestowanych produktów, które okazują się najlepsze pod względem wydajności, trwałości i uniwersalności. Runnerinn to sklep, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przedstawia całą kolekcję produktów Merrella. Marka szybko się rozwijała i zyskała renomę producenta wysokiej jakości, trwałych i kreatywnych butów przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu. Dzisiaj Merrell jest znany z wydajnych tworów, miłych dla oka projektów i zaangażowania w miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Oto kolekcja odzieży i obuwia do biegania szlakami, którą oferuje Merrell.

Kolekcja biegania szlakami Merrella obejmuje buty do chodzenia po górach dla mężczyzn i kobiet, buty terenowe dla mężczyzn i kobiet, buty dla dzieci, buty casualowe i wiele innych produktów. Te produkty łączą w sobie wygodę, design, wszechstronność i trwałość, aby idealnie spełniać wymagania dotyczące biegania. Buty do biegania szlakami Merrella mają funkcje, które chronią twoje stopy przed śmieciami, kamieniami i ostrymi przedmiotami, zazwyczaj zlokalizowanymi na szlakach. Mogą mieć wzmocnione noski, płyty kamienne i wyższe boki. Buty do biegania Merrella dla mężczyzn zazwyczaj mają na celu zapewnienie bezpiecznego i wygodnego dopasowania. Ich buty do biegania szlakami dla mężczyzn powinny zapewniać dopasowanie, aby zapobiec odciskom i dyskomforcie, jednocześnie dopasowując się do naturalnego ruchu stóp. Buty do biegania Merrella dla kobiet priorytetyzują oddychalność, aby utrzymać stopy w suchości i chłodzie podczas ekstremalnych biegów po szlaku. Te podeszwy zapewniają doskonałą przyczepność na różnych terenach, zapewniając stabilność i przyczepność podczas biegów szlakiem. Kurtka do biegania Merrella zapewnia ochronę przed deszczem, wiatrem i zimnem. Te kurtki są wykonane z wodoodpornych lub wodoodpornych tkanin, aby pozostać suchym w wilgotnych warunkach. Gaitery do biegania Merrella mają pewne i elastyczne dopasowanie. Te gaitery mają paski, klipsy lub środki zapinające, które utrzymują je w pozycji podczas twoich biegów. Chronią twoje buty i nogi przed szorstkimi powierzchniami, wykonane z trwałych tkanin, które są odporne na ścieranie i zużycie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij