up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Buty damskie

Buty damskie

Męskie buty

Męskie buty

Akcesoria

Akcesoria

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

Buty dziecięce

Buty dziecięce

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Sprzęt Do Biegania

Torby i Saszetki

Wszystko( Asics )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Asics

Asics jest znany na całym świecie jako jedna z najlepszych marek butów do biegania. To japońska marka urodzona w 1949 roku. Zaczął firmę z filozofią zdrowego umysłu i zdrowego ciała, aby wychować młodzież narodu w dziedzinie sportu. Zaczął swoją podróż od produkcji butów do koszykówki w swoim rodzinnym mieście Kobe. Przeniósł swoją działalność startową do nowej, światowej klasy firmy produkującej buty.
Stworzył najlepsze buty do biegania Asics z potencjalnymi potrzebami biegacza na uwadze. Buty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technologii, aby spełnić oczekiwania każdego biegacza. Jego technologia gelu pomaga graczowi uniknąć dolegliwości podczas biegania i szybkiego skakania po asfalcie. Mimo to marka ciężko pracuje, aby przynieść więcej innowacji i najbardziej zaawansowanych technologii, aby buty były trwalsze niż kiedykolwiek. W związku z tym stała się liderem w oferowaniu butów do biegania o wysokiej jakości i maksymalnym komforcie.

Buty do biegania Asics spełniają oczekiwania wszystkich

Zwiększ swoje doświadczenie biegowe z butami do biegania Asics dla mężczyzn i kobiet w Runnerinn. Z butami Asics nie ma żadnego wyzwania, z którym nie możesz się zmierzyć w swoim życiu. Wybierz buty do biegania Asics dla mężczyzn na mocny trening. Są one najlepsze dla wszystkich, czy jesteś profesjonalnym biegaczem maratońskim, czy wolisz spokojny poranny spacer. Jego niezwykłe cechy ułatwiają bieganie po asfalcie i na szlaku lub na torze biegowym. Dadzą ci odpowiednie wsparcie, chwyt i komfort dla stóp, ale również sprawią, że będziesz wyglądać na modne i stylowe z ich nowoczesnymi projektami.
Buty do biegania Asics dla kobiet zostały również zaprojektowane z wszystkimi cechami komfortu i wsparcia. Ponadto są bardzo kolorowe i charakterystyczne wzory pomagają ci wyglądać stylowo, łącząc je z dowolnymi ubraniami. Są idealne na długodystansowe wyścigi ze względu na ich lekkość i maksymalny chwyt na twoje stopy. Jego lekka i strukturalna konstrukcja umożliwia dodatkowe ograniczenie tarcia.
Buty do biegania Asics na szlak to najlepszy wybór do biegania po kamienistych lub nierównych powierzchniach. W przeciwieństwie do innych butów do biegania, wspierają one stopy za pomocą sztywnych śródpodeszw. Niektóre buty do biegania na szlaku chronią cię również przed ostrymi przedmiotami lub kamieniami, dodając płyty kamienne do śródpodeszw i podeszw. Więc dobrze cię chronią, nie odbierając uczucia biegania na szlaku. Oferuje również szeroką gamę butów dziecięcych Asics. Jego dodatkowy poziom komfortu, lekkości i doskonałego wsparcia pomaga dzieciom uniknąć potknięć lub poślizgnięć podczas biegania.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij