up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Buty damskie

Buty damskie

Męskie buty

Męskie buty

Dowiedz się, które buty najbardziej Ci odpowiadają

Dowiedz się, które buty najbardziej Ci odpowiadają

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

Buty dziecięce

Buty dziecięce

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt Do Biegania

Torby I Saszetki

Wszystko( Asics )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Asics

Kiedy mówimy o butach do biegania, ASICS jest pierwszą marką, która przychodzi biegaczowi na myśl. Założyciel popularnej marki, pan Kihachiro Onitsuka, uczynił te buty idealnym wyborem dla wszystkich typów biegaczy, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości komponentów i materiałów oraz technologii. Buty ASICS zapewniają trwałość, stabilność i wysoki komfort. Dzięki oferowanej amortyzacji, szczególnie na twardych nawierzchniach, gdzie uderzenia są bardziej agresywne, łagodzą uderzenia i zapewniają większy komfort.


I nie tylko oferują jakość, ale także nowoczesne wzornictwo, aby sprostać potrzebom chwili. Z butami do biegania ASICS dla mężczyzn i kobiet nie ma przeszkód, których nie można pokonać. Buty do biegania ASICS żel Nimbus 23 zapewniają nieskazitelną amortyzację dzięki aerodynamicznie zaprojektowanej technologii GEL. Buty do biegania Asics Gel Cumulus zapewniają płynną jazdę przy zmniejszonym uderzeniu. A jeśli oprócz lekkiej podeszwy chcesz mieć design z bardzo nowoczesnym, wielokolorowym nadrukiem, wybierz buty do biegania ASICS Noosa.

clouse menu Zamknij