up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Torby i Saszetki prowadzenie i triathlon

Torby i Saszetki prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Torby i Saszetki dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Torby i Saszetki

Marki Torby i Saszetki

Wskazówki dotyczące wyboru sprzętu do biegania

Aby cieszyć się bieganiem, musisz zaopatrzyć się w odpowiedni rodzaj akcesoriów i sprzętu. Spójrz poniżej na kilka ważnych sprzętów do biegania, które musisz mieć;

Akcesoria

Jako biegacz musisz nosić wygodne i funkcjonalne ubrania i obuwie do biegania, ponieważ ma to znaczący wpływ na Twoją wydajność. Akcesoria do biegania mogą obejmować smartwatch, urządzenie GPS, butelkę z wodą, pas do biegania, czapkę, okulary przeciwsłoneczne i parę słuchawek. To podstawowe akcesoria do biegania, które każdy biegacz musi mieć przed startem.

Plecaki

Plecak do biegania ma pewne specyficzne cechy, takie jak niski profil, prosty pas biodrowy i kilka kieszeni, które są łatwo dostępne podczas biegania. Te plecaki zapewniają więcej miejsca niż kamizelki i są dobrym wyborem do przechowywania dodatkowego sprzętu, takiego jak odzież, buty, bidony itp. Adidas , Salomon , Nike , Asics , New Balance , La Sportiva i Mizuno to znani producenci oferujący szeroką gamę sprzętu biegowego.

Torby do biegania

Przed wyjściem z domu sprawdź listę rzeczy, które musisz mieć w swoich torbach biegowych. Twoje ubrania do biegania, buty, skarpetki i bidony to najważniejsze akcesoria do biegania, które musisz trzymać w torbie. Te torby są zaprojektowane tak, aby wygodnie przenosić wszystkie niezbędne rzeczy i ułatwiać do nich dostęp.

Torby gimnastyczne

Worki gimnastyczne to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz czegoś szybkiego, lekkiego i prostego do spakowania sprzętu do biegania. Główną atrakcją worków gimnastycznych nie jest ich design, ale funkcjonalność i wygoda, jakie oferuje. Jej konstrukcja jest na tyle prosta, że można ją zamknąć po prostu pociągając za sznurki. Otwieranie worków gimnastycznych jest równie proste.

Nawadnianie, ręczne uchwyty do nawadniania i kamizelka nawadniająca

Dla biegaczy przełajowych pas nawadniający jest lepszy niż podręczny uchwyt do nawadniania, który zapewnia wolną rękę. Pasy hydracyjne zapewniają większą pojemność niż podręczna butelka. Są idealne do biegów o średniej długości lub długich biegów, które wymagają większego sprzętu. Z drugiej strony podręczne butelki na wodę są najlżejszą i najbardziej kompaktową opcją do przenoszenia wody i niektórych niezbędnych rzeczy. Ich ograniczona pojemność magazynowa czyni je idealnymi do krótkich przebiegów. W przypadku biegów długodystansowych najlepszym wyborem są kamizelki hydracyjne , ponieważ mogą pomieścić więcej artykułów spożywczych, butelek z wodą i sprzętu niż pas wyścigowy.

Nerka do biegania

Nerka do biegania, która pomieści jedną lub dwie butelki wody, to doskonały wybór na średniej długości bieganie w odległych miejscach. Nerka ma również pojemność, aby pomieścić żywność, sprzęt i trochę sprzętu.
Upewnij się, że wybrana przez Ciebie nerka może bezpiecznie i wygodnie pasować, jednocześnie bezpiecznie przechowując rzeczy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij