up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

OUTDOOR

OUTDOOR

Działanie

Działanie

Zdatność

Zdatność

Jazda rowerem

Jazda rowerem

Czujniki

Czujniki

Akcesoria

Akcesoria

Kategorii

Elektronika

Wszystko( Polar )

Polar

Słuchanie naszego ciała to jedno, ale zrozumienie tego, co nam mówi, to zupełnie co innego. Polar pomaga zrozumieć istotę własnego treningu. W tym celu opiera się z jednej strony na połączeniu specjalizacji sportowej, fizjologii i elektroniki, z drugiej zaś na głębokim zrozumieniu potrzeb sportowca. Od 1977 roku Polar wprowadza innowacje, opracowując monitory tętna o najwyższej dokładności.

Zegarek Polar dla mężczyzn i kobiet oferuje system GPS, który pomoże Ci zlokalizować się podczas aktywności na świeżym powietrzu, abyś mógł w pełni cieszyć się wrażeniami. Każdy model oferuje różne spersonalizowane funkcje, a także może być używany do codziennej aktywności i zapewnia bogactwo danych dotyczących zdrowia i opieki, które będą dla Ciebie przydatne. Zamiast tego modele zegarków Polar Pacer i Polar Pacer Pro to modele sportowe specjalizujące się w bieganiu z maksymalną innowacją, mają funkcję testu wydajności i wiele więcej.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij