up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

2XU

Wszystko ( 2XU )

O 2XU

2XU zostało założone w 2005 roku. 2XU jest międzynarodową firmą, która produkuje odzież sportową, taką jak ubrania kompresyjne i inne odzieży sportowe. Twórcami 2XU są Aidan Clarke, Clyde Davenport i Jamie Hunt. Jego biuro znajduje się w Australii, w Melbourne. Firma dystrybuuje również triathlon, tenis, pływanie, bieganie i ogólną odzież sportową. 2XU spodnie kompresyjne są niezwykle wygodne i dopasowane do noszenia. Zapewniają doskonałe wsparcie w sportach takich jak pływanie i bieganie. Firma wykorzystuje wysokiej jakości materiał do zapewnienia funkcjonalności i niezawodności. 2XU stało się ikoniczną marką i jest znane na całym świecie z jakości i twórczości.
Kreatywna odzież kompresyjna i odzież sportowa została opracowana w celu optymalizacji funkcjonalności, wspomagania regeneracji i poprawy ogólnej sprawności. Technologia kompresji 2XU jest stworzona, aby zwiększyć krążenie, złagodzić zmęczenie mięśni i poprawić siłę mięśni. Wynika to w zwiększonej wytrzymałości, obniżonego ryzyka urazów i szybszego powrotu do zdrowia. Sportowcy z różnych dziedzin zaufali 2XU, aby pomóc im działać na najwyższym poziomie.
Dedykacja marki innowacji rozszerza się na jej tkaniny i projekty, zapewniając optymalny komfort, trwałość i modę. Czy jesteś zawodowym sportowcem, czy miłośnikiem fitness, 2XU oferuje szeroką gamę produktów, aby wspierać Twoje wymagania treningowe i regeneracyjne.

2xu kolekcja odzieży biegowej dla mężczyzn i kobiet

2XU spodnie kompresyjne są słynnym i z podziwem postrzeganym produktem w kolekcji odzieży sportowej marki. Te rajstopy mają na celu zapewnienie atletom i miłośnikom fitnessu licznych korzyści.
2XU trisuits mają inteligentny i aerodynamiczny kształt, zmniejszając opór podczas części pływackiej wyścigu. Przylegający krój zapewnia najmniejszy opór wody, umożliwiając szybsze czasy pływania.
2XU spodenki kompresyjne projekt pomaga zwiększyć krążenie krwi, co może zmniejszyć zmęczenie mięśni i poprawić wydajność podczas działań.
2XU legginsy dostępne są w różnych wzorach i kolorach, aby dopasować się do różnych gustów. Niektóre mogą mieć fantazyjne detale, aby zwiększyć widoczność w niskim oświetleniu.
2XU rajstopy na łydkę wykonane są z mieszanki wysokiej jakości elastanu i nylonu. Te tkaniny zapewniają trwałość, rozciągliwość i właściwości odprowadzające wilgoć, aby zapewnić Twoim łydkom komfort i suchość.
2XU skarpety są zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę, wsparcie i korzyści funkcjonalne podczas różnych sportów i ćwiczeń.
2XU odzież do biegania jest wykonana z naciskiem na wydajność. Te ubrania zapewniają najwyższy poziom wygody, funkcjonalności i oddychalności dla biegaczy.
2XU odzież męska i damska generalnie mają tkaniny wysokiej jakości, niepowtarzalne projekty i dbałość o szczegóły, aby spełnić specyficzne wymagania atletów i miłośników fitness.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij