up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzyskiwanie i Opieka prowadzenie i triathlon

Odzyskiwanie i Opieka prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Odzyskiwanie i Opieka dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzyskiwanie i Opieka

Marki Odzyskiwanie i Opieka

Co trzeba wiedzieć o regeneracji do biegania

Niektórzy biegacze często pomijają znaczenie regeneracji. Jednak nie jest to opcjonalne, jest obowiązkowe, aby ostatecznie uczynić cię lepszym biegaczem, aby przewyższyć wyniki w następnym wydarzeniu. Aby zmaksymalizować odzyskiwanie, poniżej wymieniliśmy kilka ważnych wskazówek;

Ochraniacze na stawy

Podczas większości rodzajów aktywności fizycznej, zwłaszcza biegania, kolana są mocno obciążone. Najskuteczniejszym sposobem leczenia kontuzji biegowych jest noszenie ochraniaczy na stawy, które skutecznie zapobiegają kontuzjom i bólom stawów. Biegacze o słabych mięśniach lub stawach powinni używać ochraniaczy stawowych, aby zbudować odpowiednią wytrzymałość oraz zwiększyć ruchomość i funkcje stawu.

Elektrostymulatory

Elektrostymulatory wykorzystują impulsy elektryczne do wysyłania sygnałów do docelowych mięśni, aby je skurczyć i zregenerować. Ogólnie rzecz biorąc, terapia elektrostymulatorami jest stosowana przez biegaczy i sportowców w celu leczenia kontuzji oraz wzmocnienia i naprawy tkanek w celu szybszego powrotu do zdrowia. Poprzez ciągłe i powtarzające się skurcze mięśni poprawia się przepływ krwi i pomaga w naprawie uszkodzonych mięśni.

Pierwsza pomoc

Aby zregenerować ból mięśni i stawów, należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu i dobrze zbilansowaną dietę przed, w trakcie i po biegu. Dieta musi być bogata w składniki odżywcze, aby organizm miał wystarczającą ilość energii. Ponadto rozciąganie jest również dobre po bieganiu jako pierwsza pomoc w ustabilizowaniu mięśni.

Higieny osobistej

Bieganie po wielokilometrowych trasach lub wielogodzinne ćwiczenia to kluczowa część procesu treningowego. Jednak podczas biegu czujesz się silny, przepychając się przez każdy ból, który pojawia się na twojej drodze, a kiedy kończysz, zdajesz sobie sprawę, że boli cię każda część twojego ciała. Dlatego higiena osobista jest koniecznością. Może obejmować dobry sen, przestrzeganie rutyny treningowej, przyjmowanie suplementów i utrzymywanie nawodnienia.

Wałki i piłki do masażu

Rolki i piłki do masażu wspierają regenerację ciała i są idealne do sęków i ciasnych obszarów. Celując w punkty spustowe, rolki i kulki pomagają zmniejszyć poziom bólu i poprawić mobilność przez określone mięśnie i stawy. Niezależnie od tego, czy na siłowni, czy w domu po intensywnym treningu, rolki i piłki do masażu są świetnym narzędziem, które pomaga zmniejszyć bóle i bóle.

Inteligentne wagi

Inteligentne wagi są zazwyczaj używane przez osoby pracujące nad osiąganiem celów zdrowotnych. Skala oceny mierzy dane dotyczące kondycji, takie jak waga, procent tkanki tłuszczowej, tętno, masa mięśniowa, masa kostna i inne. Koncentrując się głównie na nadziei i samostanowieniu, inteligentne wagi pomagają ocenić aspekty regeneracji i poprawy ogólnego stanu zdrowia fizycznego.

Automasaż i presoterapia

Automasaż i presoterapia System dynamicznej terapii uciskowej, który jest szeroko stosowany przez sportowców i biegaczy w celu szybszej regeneracji i poprawy wyników. Po ciężkim treningu lub długim biegu przełajowym Twoje mięśnie muszą się rozluźnić. W tym celu wysokiej jakości, trwały, lekki, łatwy w użyciu, przenośny system do samodzielnego masażu i presoterapii jest idealny do codziennej regeneracji.

Kremy sportowe

Aby uzyskać ulgę, musisz zadbać o mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym lub treningu. Kremy sportowe, takie jak Assos Chamois Cream, Brooks England Skin Renewal Proofide czy Spiuk Post Competition Gel, przynoszą natychmiastową ulgę Twojemu ciału. Garmin , Nike , Raidlight , Black Diamond , Petzl , i CMP to najlepsze marki oferujące szeroką gamę kremów sportowych oraz żele, które skutecznie zmniejszają bóle i zakwasy po biegu.

Zastosuj taśmę, aby odzyskać

Kolejną świetną wskazówką dla biegaczy jest stosowanie tapingu w celu regeneracji po biegu. Taśma Kinesiology Therapeutic KT służy do wspomagania i zmniejszania bólu mięśni i stawów. Ta taśma terapeutyczna zwiększa również mobilność, pomaga zmniejszyć obrzęk, przyspiesza regenerację i poprawia pracę stawów i mięśni.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij